İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WWW kullanmalı mı? Yoksa kullanmamalı mı?

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar;

Arkadaşlar belki konumda görmüşsünüzdür, iki harfli domain konumu.Parayı geçince domaini açıklayacağım, ve bu domain ile ilgili bir şey aklıma takılıyor ..

Sizce http://www.ikiharflidomainburayagelecek.gen.tr/ (ikiharf tamamen salladım) mı daha iyi olur? http://ikiharflidomainburayagelecek.gen.tr/ şeklinde mi daha iyi olur?.

Anasayfa / portal / forum şeklinde düşündüğüm için foruma girilince de örnek: http://forum.ikiharli.... diye..

Bunun google açısından yararları var mı? www'yi kullanmanın ya da kullanmamanın?

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar mesela anasayfa indexinde www kullansam siteye giriş' yapılınca forum.ikiharfli.. şeklinde olsa google açısından bir sorun olur mu?

T

trgy

Misafir
Kullanmanız ile kullanmamanız arasında fark yoktur aksine bazen kullanmamk avantaj olabiliyor, çünkü domain daha akılda kalıcı bir hal alıyor ve insanların zihinlerinde yer buluyor.

web site yöneticisi araçlarından www olmadan hedef belirle derseniz hiç bir sorun kalmaz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bu arada HDG arkadaşım iki harfli domainin hayırlı olsun.aldın sanırım. ama yeter her yerde 2 harfli domainle ilgili soru sorma istersen. bir de şu adresii aldığına göre ver artık nası bişey gerçekten merak ediyorum.

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu arada HDG arkadaşım iki harfli domainin hayırlı olsun.aldın sanırım. ama yeter her yerde 2 harfli domainle ilgili soru sorma istersen. bir de şu adresii aldığına göre ver artık nası bişey gerçekten merak ediyorum.

Hocam domaini almadan önce elbette çok soru soracağım, ilerde sorun çıkarmaması için. Domaini zaten açıkladım, mj.gen.tr

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kullanmanız ile kullanmamanız arasında fark yoktur aksine bazen kullanmamk avantaj olabiliyor, çünkü domain daha akılda kalıcı bir hal alıyor ve insanların zihinlerinde yer buluyor.

web site yöneticisi araçlarından www olmadan hedef belirle derseniz hiç bir sorun kalmaz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hic bir fark yok, tek farklari www olunca url goze daha hos geliyor :D

ama

soyle dusunursek, hic bir url kisaltma servisi www kullanmaz,

buyuk siteler www kullaniyor bknz: google, myspace, facebook

bazilari kullanmiyor, bknz: twitter

kisacasi sistem olarak hic bir fark yok tek farki hizmetinize gore secmeniz ( yani uzun url mi istiyorsun kisa mi ona gore sec begen :D ) bana sorarsan butun sitelerimde www kullanirim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5