İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabanci Site

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Xxx.com Adinda yabanci Bir sitem var o site uzerinde kayit olmustum Adsanse ye hostu domaini yabanci ulkelerden aldim site ismi yabanci oldundan dolayı Ve ceklerimi EFT ilen aliyorum Burda Sormak istedigim Nokta sudur. Ben Cekleri aldiktan sonra 30-45 gun bankada bekliyor. ama EFT olarak yaptıgım da YTL olarak aktif etmemiz lazim sanırım. Aceba Yabanci Bir Siteyi EFT olarak aktif edip Turklirasi olarak parayi Gondermelerinde herhangi bir sey olabilirmi aceba ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hiç bir sorun olmaz.Sadece önemli nokta şu. Sen nerden başvurdun.Google ülkelerin yerel para birimlerine çevirip ödüyor.Türkiyeye Dolar EFT yapmıyor.Sen türkiyede yaşayan yabancıyım desende sana tl yollar.Sen amerikadaki hesabı verirsen, sana asla YTL yollamaz, Dolar olarak yollar.

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Beceriksiz Acemi Zaten bugun Gecti gelecek ay icerisinde yaparim. 15 ne az kaldi. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5