İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo'da .Com Uzantılı Alan Adları Sadece 1.99 $

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.
.
.
Merhaba arkadaşlar yine güzle bir kampanya haberi ile karşınızdayım bu sefer ki kampanya haberim domain alma hayali olan bir çok kişiyi hayaline kavuşturacak…

Ads%C4%B1z.png

Başlıkta da yazdığı gibi arkadaşlar her hangi bir ek ücret olmadan .com uzantılı boşta olan herhangi bir alan adını almak sadece 1.99 $.Yalnız küçük bir nokta var her üyelik için bir kez geçerli bu kampanya,tek üyelik üzerinden birden fazla .com alan adının 1.99$’a alamazsınız.Eğer birden fazla .com alan adının yine 1.99$ gibi çok uygun bir fiyata almak isterseniz hemen yeni üyelik açıp alabilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan kampanya linkini veriyorum >>Buraya tıklayarak 1.99$’a .com alan adı almaya başlayabilirsiniz.

Önemli Notlar:
  • ABD dışındakiler için Paypal ile ödeme kabul edilmemektedir,yani paypal hesabı ABD içi olmayanlara kredi kartı şart almak istemeyenler için.
  • Verdiğim linkte kupon kodu bulunmakta olup verdiğim link üzerinden işleme devam ederseniz kupon kodu otomatik girilir,küçük bir ihtimalde olsa eğer ki bir hata olursa promosyon kodunu ( YDMCALL ) el ile girebilirsiniz.
  • Yahoo’nun sitesi kampanya dolayısı ile millet yüklenince mi yavaşladı bilmiyorum;ama özellikle domain alma safhasında ilerlerken ileri butonuna 3-4 defa tıkladığım ve tıklamayı algılaması için 5-10 dakika beklediğim çok oldu,ya bilinçli yapıyorlar ya da sitelerinde geçici bir sorun var.Siz sadece sakin olun ileri/devam et butonlarına bastığınızda ilk başta sitenin algılamaması gayet doğal şu an bir kaç kere daha tıklayın olmadı 5 dk sonra tıklayın 1.99$ gibi güzle bir fiyata domaini kaçırmayın derim. Benim canımı çıkardı yahoo,;ama zorda olsa 3-4 tane domain almayı başardım …
  • Domaini alırken herhangi bir ek paket seçmeyiniz yoksa 1.99$’a domain almak düşten öteye geçemez.
  • Bu fiyat sadece ilk yıl için geçerlidir,almış olduğunuz domainin kayıt süresini uzatmak istediğinizde ücret yükselecektir,bu yüzden önerim herhangi bir firmanın alan adı trasfer kampanyasını kaçırmayıp ilerleyen zamanlarda o firmaya taşımanız .

KAYNAK: http://hayalcin.com/yahooda-com-uzantili-alan-adlari-sadece-1-99.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5