İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yanlış Bir Kapı Çalmışım Dostlarım Kapı açılmış Sonuna Kadar..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Konunun başlığında yazan yazı bana değil aşağıda linkini verdiğim Ali Tuncay a aittir. Bir ara televziyona çıkmış haber olmuş konuşmaları ama ben denk gelmemiştim tesadüf eseri bi arkadaşımın gönderdiği cd ler içinden buldum videosunu oturdum izledim güldüm çok güldüm ve çok düşündüm.. Belki bir çoğunuz izlemiştir izleyenler lütfen bir kez daha izlesin izlemeyenlerde mutlaka izlesin... Epey uzun bir video sakın ilk 5 dakikasında bu ne deyip kapatmayın lütfen alt tarafta bir yerde pencere açık kalsın ve sonuna kadar izleyin. 40 Yaşına kadar dinden imandan bihaberdar olan bir insanın kendi ağzından ders alınacak ders çıkartılacak çok güzel bir video...

( ali tuncay esprili biri olabilir ama ben bu konuyu buraya geyik maksatlı açmadım )

http://video.google.com/videoplay?docid=4656938118854942046&q=ali+hoca

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seneler önce de seyretmiştim. Tekrar seyretmek güzel oldu. Arkadaşlar lütfen bir kez can kulağı ile dinleyin. Ama gülmek için değil bu adam ne demek istiyor diye.

Paylaşım için saol sarget*

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İlk 30 saniye dinledim belli adamın ne olduğu böyle insanlarda var demekki vay be..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilkokulda o muhabbeti yapan insandan ne beklenir? herkezden bişiyler öğreniyoruzda o yaşdaki çocuk ne anlıcak bu muhabbetten..

oturdum 40 dakka izledim.. orda bi lafı var babanın yanında sigara içebiliyomusun baban embesil diğilse içemezsin diyor..

2 çift lafım var tanıyan mail adresini bilen varmı?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilkokulda o muhabbeti yapan insandan ne beklenir? herkezden bişiyler öğreniyoruzda o yaşdaki çocuk ne anlıcak bu muhabbetten..

oturdum 40 dakka izledim.. orda bi lafı var babanın yanında sigara içebiliyomusun baban embesil diğilse içemezsin diyor..

2 çift lafım var tanıyan mail adresini bilen varmı?

orasi bir ilkokul degil

ayrica adam konusmanin basinda ne diyor . "dinlemesini bilirseniz en aptaldan bile birseyler ogrenebilirsiniz "

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Burası devlet okulu olması gerekiyor. Daha önce haber kanallarında Atatürk'e ve laik okullarımıza saldırıyor gençlerin beynini yıkıyor diyerek haber yapılmıştı. Ve bu adamı okullarına davet eden müdürler hakkında soruşturma açılmıştı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve o haberlerde söylediği gibi orası bir ilk okul...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devlet okulu degil orasi sanırım izmir yamanlar koleji

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orasi bir ilkokul degil

ayrica adam konusmanin basinda ne diyor . "dinlemesini bilirseniz en aptaldan bile birseyler ogrenebilirsiniz "

ozaman bende en aptal bi insan olarak o kişiye şunu yöneltiyorum..

kendisi babanın yanında sigara içebiliyormusun eğer embesil değilse içemezsin anlamında birşey söylüyor..

ben içiyorum 18 yaşından büyük bir insanım.. kimsenin buna bir lafı olamaz

bu lafa karşılık bir cevabım olucak aynen bu dille söylenicek.. farklı bir uyarlama diyelim.. adamı savunabilicek biri varsa veya ona ulaştırabilicek biri özelden görüşmek isterim..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Her neresi olursa olsun bir okulda heleki yaşları çok küçük insanların önünde böyle iğrenç esprilerin yapılması hiç hoş değil.
Adamın cem yılmaz dan aşağı kalır yanı yok. Allahtan orası bir okul, ya okul olmasaydı kimbilir ağzından neler çıkacaktı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o haberler saldırı amaçlı diyip bundan kaçmak ne kadar kolay dimi? o haberler saldırı amaçlıda (okulun ilkokul olmadıgını farzedip söylersem) daha reşit olmamış çocuklara dini bu şekilde empoze etmeye çalışmak hocasına silah çektiğini anlatmak nedir? neye saldırıdır? ne kadar etikdir ? ne kadar şerefli bir yaklaşımdır?

siz bu gibi aptallardan bişiy öğrenmeyi umdugunuz için şuan ülkenin başbakanı sıfatına sahip insan kürtlerle görüşmeliyiz diyor..

askerden gelen cevap açık istiyen siyasi ortamda görüşebilir!!! ....

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman bende en aptal bi insan olarak o kişiye şunu yöneltiyorum..

kendisi babanın yanında sigara içebiliyormusun eğer embesil değilse içemezsin anlamında birşey söylüyor..

ben içiyorum 18 yaşından büyük bir insanım.. kimsenin buna bir lafı olamaz

bu lafa karşılık bir cevabım olucak aynen bu dille söylenicek.. farklı bir uyarlama diyelim.. adamı savunabilicek biri varsa veya ona ulaştırabilicek biri özelden görüşmek isterim..

sen babanin yaninda sigara icebiliyorsun cunku babanla arkadas gibi bir diyalogun var . ben 27 yasindayim benden 3 yas buyuk abimin yaninda sigara icemiyorum bende abimle bu sekilde bir diyaloga sahibim . eger senin yaptigin dogruysa benim yaptigim yanlis oluyor . benim yaptigim dogruysa senin yaptigin yanlis oluyor . bazi durumlarda goreceli degerlendirmeler yapilir . O konusmayi yapan kisiye gore babanin yaninda sigara icmen dogru olmayabilir ama bu senin babanin yaninda sigara icemeyecegin anlamina gelmez.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o haberler saldırı amaçlı diyip bundan kaçmak ne kadar kolay dimi? o haberler saldırı amaçlıda (okulun ilkokul olmadıgını farzedip söylersem) daha reşit olmamış çocuklara dini bu şekilde empoze etmeye çalışmak hocasına silah çektiğini anlatmak nedir? neye saldırıdır? ne kadar etikdir ? ne kadar şerefli bir yaklaşımdır?

siz bu gibi aptallardan bişiy öğrenmeyi umdugunuz için şuan ülkenin başbakanı sıfatına sahip insan kürtlerle görüşmeliyiz diyor..

askerden gelen cevap açık istiyen siyasi ortamda görüşebilir!!! ....

cok ilginc bir yaklasim olay yine siyasete donecek sanirim :) ama her turlu ortamda istediginiz kisilerle istediginiz konuyu tartisabiliriz . cocuklara dini daha iyi anlatacagina inaniyorsan bence sen anlat . yok ben dini anlatmam diyorsanda anlatanlari elestirmen dogru degil .

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim anlamadıgım adam o konuşmaları ilkokul cocuklarına mı yapıyor orada?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır...
o konuşmalar bir ilkokulda yapılmış olabilir ama ilkokul çocuklarına yapılmamıştır. erişkin insanlara karşı yapılmış bir konuşmadır. Ayrıca 40 yaşına kadar her haltı yemiş bir insanın nasıl düzeldiğini\düzelebileceğini görmek açısından bizler için örnek bir konuşmadır. sigara muhabbeti, falanca fıkrada tavuğun cevabı gibi şeylere takılıp kalmaktansa genel konuya biraz daha eğilmek daha uygun olacaktır. sözlerine "dinlemesini bilen, en aptaldan bile bir ders çıkarır" diye başlayan bir adamı bence dinlemek lazımdır...
Ön yargılı arkadaşlara tavsiyem konuya biraz daha genel yaklaşınız...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen babanin yaninda sigara icebiliyorsun cunku babanla arkadas gibi bir diyalogun var . ben 27 yasindayim benden 3 yas buyuk abimin yaninda sigara icemiyorum bende abimle bu sekilde bir diyaloga sahibim . eger senin yaptigin dogruysa benim yaptigim yanlis oluyor . benim yaptigim dogruysa senin yaptigin yanlis oluyor . bazi durumlarda goreceli degerlendirmeler yapilir . O konusmayi yapan kisiye gore babanin yaninda sigara icmen dogru olmayabilir ama bu senin babanin yaninda sigara icemeyecegin anlamina gelmez.

sana katılmıyorum bence senin yaptıgın sana göre benim yaptıgım bana göre benim yaşantımda benim düşündüklerimle doğru.... kısacası 2side doğru bunların peki benim babama hakaret eden 50 yaşındaki bir adamın kültür seviyesi ne derecede olabilir? objektif bile olamayan bir insanın dini empoze etmeye çalışması ne kadar doğrudur? onu geçtiğim bahsettiğimiz insanlar çocuk.. neyi nasıl öğretirseniz öyle anlarlar yorum yapma güçleri bir yetişkinle aynı diğildir neden seçim hakkı onların diğilde okulda dinlemek zorunda kaldıkları bi adamın elinde?

ayrıca ben önyargılı bir şekilde izlemedim bu konuşmayı kim oldugunu bile bilmediğim için laflarından rahatsız olup daha sonra araştırdım.. ayrıca bir insanın uyuşturucuya başlıyip sonra bırakabiliceğini düşünen insanlar yaratmak ne kadar mantıklıdır? bırakabilmiş insan %desi nedir?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır...
o konuşmalar bir ilkokulda yapılmış olabilir ama ilkokul çocuklarına yapılmamıştır. erişkin insanlara karşı yapılmış bir konuşmadır. Ayrıca 40 yaşına kadar her haltı yemiş bir insanın nasıl düzeldiğini\düzelebileceğini görmek açısından bizler için örnek bir konuşmadır.

...........................................

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Daha öncede izlemiştim, kurmaca bir video.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5