İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapana 11 adet domain hediye...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret sitesi için oscommerce yi kurdum. Ancak Düzgün bir template bulamadım. Bir adet buldum ama o da tam istediğim gibi değil.

Aşağıdaki isteklerimi yerine getirecek arkadaşa aşağıdaki domainlerden seçeceği 11 tanesini kendisine vereceğim. Domainler isimtescil de kayıtlıdır.

İsteklerim:

1- Bir tema bulunup editlenecek( aradığım tema sayfanın tamamını kaplayacak, göze hoş gelen bir tema olmalı) beğendiğiniz temaları gösterirsiniz istediğim gibiyse düzenlenir, istediğim gibi bulamazsam en son çare istediğim gibi olmasa da beğendiğim bir temayı düzenleriz.

2- Sitenin sözleşme, taşıma gibi sayfalarının oluşturulmasında yardımcı olacak,
3- Havale ödeme bildirim formunun oluşturulması.
4- Ürünlere hemen al ve incele seçeneklerinin konulması
5- Oscommerce de bulunan taşıma modülünün düzenlenmesi.
6- Üyelik formundaki gereksiz bilgilerin silinmesi
7- Bunlar gibi sitenin satışa hazır hale getirilebişmesi için isteklerime olumlu cevap verecek ( ürün eklemesi hariç) arkadaşa 11 adet domaini vereceğim.

Kendisine ve oscommerce bilgisine güvenen (varsa referansı göstermesi iyi olur) arkadaşlarla çalışmayı isterim. Tekliflerinizi bekliyorum.

iletişime ister buradan isterseniz [email protected] dan geçebilirsiniz. teşekkürler.

mortgagetr.info
trmortgage.org
gazeteleri.info
evbul.org
1kez.org
netdestek.org
30n.org
1isi.org
e-mesaj.org
e-bulten.org
siteci.org
e-devlet.us
ts0.org
s0m.org
s0f.org
mz0.org
f-3.biz
e-otomobil.org
bu0.org
1dk.biz
e-finans.info
reklamver.info
websaglik.info
saglikliyasa.info
domaincafe.info
e-sponsor.info
hostsatis.info
e-sponsor.org
e-sehir.org
e-dosya.org
e-teklif.org
iyimser.org
e-satis.org
e-melodici.org
e-satilik.org
linksepeti.org
e-kampanya.org
e-finans.org
e-telefon.org

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok mu arkadaşlar yapacak:(

Ayrıca tema bulunmuştur. Editlenecek ve diğer eklemeler yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5