İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım : Adsense Hesabı Açmak

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, Adsense Hesabı Açmak İçin Bildiğiniz Bir Yöntem Var mı ?

Google der ki : "Google'ın web günlüğü hizmeti olan Blogger'ı kullanarak yeni bir blog oluşturabilirsiniz. Acemi web yöneticileri, Blogger aracılığıyla, HTML kodunu kopyalayıp yapıştırmadan Google reklamlarını görüntüleyebilir. Bir Blogger hesabı almak için kaydolmak hızlı, kolay ve ücretsizdir.

Blogunuzu oluşturduktan sonra, buradaki talimatları izleyerek birkaç dakika içerisinde Google reklamlarını görüntülemeye başlayabilirsiniz."

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google der ki : "Google'ın web günlüğü hizmeti olan Blogger'ı kullanarak yeni bir blog oluşturabilirsiniz. Acemi web yöneticileri, Blogger aracılığıyla, HTML kodunu kopyalayıp yapıştırmadan Google reklamlarını görüntüleyebilir. Bir Blogger hesabı almak için kaydolmak hızlı, kolay ve ücretsizdir.

Blogunuzu oluşturduktan sonra, buradaki talimatları izleyerek birkaç dakika içerisinde Google reklamlarını görüntülemeye başlayabilirsiniz."

ben 10 tane blog açtım hiçbirini kabul etmediler.

yumaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu yöntemi 3 kez denedim hiçbir sorun çıkmadı takır takır kullanıyorum :)

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye kopya içerik koyup başvurursan almazlar. Bebek emzirir gibi ilgilenecen bloglaa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5