İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Kampanyası

M

Makro Servers

Misafir
10 Temmuz'a kadar sitemizden beğendiğiniz paketin ücretini herhangi bir yardım derneğine bağışlayınız hesabınız bize ödeme yapmış gibi açılacaktır ayrıca bağış yaptığınız için 1 ad. 25 mb alan 1 gb band paket hediye edilecektir.

Not: Sunucuya forum alınmamaktadır...

D

DiziEvi

Misafir
makro birşey sormak istiyorum her yer oluyormu ne bileyim belli bi dernek falan warmı ?

kampanya super ya cok duyarlısınız baska calısmalarınızıda olur umarım bu konuda

M

Makro Servers

Misafir
DiziEvi' Alıntı:
makro birşey sormak istiyorum her yer oluyormu ne bileyim belli bi dernek falan warmı ?

kampanya super ya cok duyarlısınız baska calısmalarınızıda olur umarım bu konuda

Ulusal anlamda yardım toplayan her deneğe bilhassa eğitim ile ilgili "AÇEV yada TEGV" olabilir mesala butür derneklere yapılan hertürlü bağış kabul edilecektir ayrıca doğudaki yada kötü eğitim koşullarına sahip bir okula yapılacak kitap yardımı (miktarı mühim değil) içinde 50 mb alan 3 gb band şeklinde paket hediye edilecektir.

ayrıca düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Not: Lütfen marjinal düşünce yada sistemleri savunan dernek yada bu alanda faaliyet gösteren kuruluşlara yaptığınız bağışlar için talepte bulunmayınız sadece toplum yararına faaliyet gösteren derneklere bağış yapınız sadece bu kampanya için değil genel anlamda yapılması gerekenin bu olduğu kanısındayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi