İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım pLs webmasterLeR

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ArK Ben site Konusunda valla hiç annamiyom ark yardım ediyor site yapiyoz sizden Bir ricam Olucak bana turkweb.org oLarak banner yaparmısnız yardımcı Olurmusnuz sevaba geçersiniz :) + yapacal ark isterse kendi sitemde karşiliksiz bannerini koyabiliriz elimden gelen bu yada allah razı olsun derim
2 sorunumda bir Çok yere link ekledım ama karşi tarafınfa banner yada anladiği kadarıylan koYmam gereKli ben asıl ircde serverim var net kayırlı userim 2000 yaKındır forumlari fazla olmadi aaçli 250 üyeli hit ortamım yuksektir bana http://www.turkweb.org/forum Buraya alt kısma link verdiğim yerlerin banner yada Logosunu nasıl koyabilirim yardımcı olUn pls bastan ddim webmasterlik sıfır :) anliyacağim dilden anlatırsaniz sevinirim
Şunuda belirtim ortamım azerbeycanLida ÇOKTUR tabii ircde giriyorlar ama siteye biLmiyom girip girdiklerini

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi