İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım

yelkovan00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı bir site yapmayı düşünüyorum.İçerik çok teknik bir konu , konu ile ilgili specific firmalar ve ziyaretçiler var örneğin kimyasal ayrıştırıcı üreten firmalar gibi böyle specific bir alanın çok gösterim alması zor gibi görünüyor ama tık başı geliri yüksek olabilirmi.google adsense hakkında pek bilgim yok forumdan bir şeyler ogrendim ama 1 sorum var.

sitenin içeriğinin farklı htmler var mesela motorlu araçları ele elıyo olalım motosikletler otomobiller ticari araçlar gibi bölümleri olsun.biz her sayfada o bölümle ilgili farklı farklı reklamlar koyabiliyomuyuz google bu imkanı veriyormu ve sınırı varmı.

birde konularla ilgili örnekleme yapmak için herhangi bi arama motorundan arama yaparak bulduğumuz grafikleri,resimleri sitede kullandığımızda herhangi bi copyright sorunu çıkarmı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5