İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardıma ihtiyacı olan bir arkadaşımız var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Ben KArs üniversitede okuyorum. biraz site işlerinden uğraştığım için bu siteyi takip ediyorum. yardıma ihtiyacı olan bir var bu sene annesini kaybetmişti! babası zaten daha önce vefat etmiş ne zman bende bilmiyorum. Arkadaşımızın maddi sıkıntısı var yardıma ihtiyacı var burdan yardım sever arkadaşlarımıza sesleniyorum! yoksa arkadaşımız üniversiteyi bırakmak zorunda kalıcak! kars'ta pek yardım eden olmadı bazı vakıflara gittik ama iyi muamele görmedik! [email protected] a mail atabilirsiniz! yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

F

fatihhk

Misafir
iyi güzelde arkadaşım şimdi senin burada ne mesajın var ne tanınmışlığın var.
ne anlattığın şeyler açık değil.sen öylesin demiyorum ama insanları kandırıp yalanlarla sömüren aşırı derecede çok kişi var çevremizde maalesef.
herkes yardım etmek ister ama bu şekilde buradan da yardım bulmanız mümkün gözükmüyor.
deniz feneri dernegine vs. başvurabilirsiniz.

ayrıca üzgünüm ama yazdığın mesaj bana pek inandırıcı gelmedi:(

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da inandirici ve ic acici gelmedi.
yardim bu sekilde dilenirmiscesine istenmemeli.
yurdumuzda bircok vakif ve yardim kurulusu bulunmak da, eger niyetiniz gercekten de universite harclari..vs..vs ise hicbir kurulus sizi geri cevirmez.

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
emin ol geri çevirir! ya bende bundan korkuyodum! neyse kimseyi inandırmak zorunda değilim! ama vakıflar bildiğiniz gibi yardım etmiyo çoğu zaten tanıdığına yada torpil işi ben kendimden biliyorum bir devlet bursundan başka burs alamıyorum! neden millet torpil buluyo ve bu kuruluşlardan rahatlıkla burs alabiliyo! ben bu üniversiteye derece ile gedim ona rağmen alamıyorum! hem allah RIZASI demek dilencinin kavramı anlamına gelmiş devrimizde dinini yaşayan insanlar bunun manasını bilir! bende böle yardım isteyen kişilere yardım ettim! ama karşılığını öbür dünyadan bekledim! alıcağımada inanıyorum. Buarada Deniz feneri sence bu arkadaşımızla ilgilinir mi bence bir daha düşün!

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
ayrıca siteyi takip ettiğimi sölemiştim bişiler ayzdığımı sölemedim! bunu dipnot oalrak belirtmek isterim!

F

fatihhk

Misafir
neden ilgilenmesin? (deniz feneri)
ayrıca fakirlik belgesi var mı?

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
e yazıkki ama alır sanırım! sorun değil ! neyse kardeş ben yardım etmek istedim arkadaşıma ama biraz beceremedik sanırmı :) neyse ya ilginiz için teşekkür ederim ! bana yorum yapcak adam değil yardım edecek adam lazım! ama ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim!

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
fatihhk' Alıntı:
neden ilgilenmesin? (deniz feneri)
ayrıca fakirlik belgesi var mı?
!

çünki orda benim abim çalışıyo ona rağmen tınlamadı ok! buda dipnot benim paraya ihtiyacım var sandı sanırım!

F

fatihhk

Misafir
Abinin Adını Soyadını ve Hangi departmanda çalıştığını özel mesajla atarmısın lütfen.Bende Deniz Fenerinde çalışıyorum.;)
Yardım etmek&etmemek yada "tınlamamak" onun insiyatifinde olan birşey değil.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
1. yardıma ihtiyacı olan kişinin adı,soyadı.
2. karsda okuduğu universitenin adı öğrenci numarası ve öğrenci kimliğinin fotokopisi
3. aynı kişi adına açılmış bir hesap numarası
4. durumu olmadığını kanıt gösterecek bir belge
5. kars universitesinden bilgi almak amaçlı iletişime geçebileceğimiz bir öğretim üyesi
6. yardım edilecek kişiye ulaşılabilinecek bir telefon numarası.

gerekli belgeler yayınlanırsa eminim yardım eden olacaktır. ve böyle bir legalpara da bulunuyorsunuz, yukarıda geçen belgeleri ve bilgileri yayınlamak zorundasınız.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
1. yardıma ihtiyacı olan kişinin adı,soyadı.
2. karsda okuduğu universitenin adı öğrenci numarası ve öğrenci kimliğinin fotokopisi
3. aynı kişi adına açılmış bir hesap numarası
4. durumu olmadığını kanıt gösterecek bir belge
5. kars universitesinden bilgi almak amaçlı iletişime geçebileceğimiz bir öğretim üyesi
6. yardım edilecek kişiye ulaşılabilinecek bir telefon numarası.

gerekli belgeler yayınlanırsa eminim yardım eden olacaktır. ve böyle bir legalpara da bulunuyorsunuz, yukarıda geçen belgeleri ve bilgileri yayınlamak zorundasınız.

+ katılıyorum (benden Rep aldınız)

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
tamam ben bunları sizlere iletirim! ilginize tekrar teşekkürler! pm atarım ok! yada email yoluyla

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hayır p.m degil buraya yazacaksın ki herkes görsün yardımını yapsın.

F

fatihhk

Misafir
xccdark' Alıntı:
tamam ben bunları sizlere iletirim! ilginize tekrar teşekkürler! pm atarım ok! yada email yoluyla

Birde unutmadan banada şu Deniz Fenerinde çalışan abinin Ad-Soyad ve departman bilgilerini atarsan sevinirim.;)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu tür mesajların kesinlikle " yasaklanması "lazım forumda.
hiç mantıklı - inandırıcı - ve doğru değil..
yoksa önüne geçilemez bu tür şeylerin..burası vakıf değil, cami değil, veya yardım kurumu değil..
binlerce kurum var bu tür işlere bakan. Lütfen oralara müracaat ediniz..

...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
yoksa önüne geçilemez bu tür şeylerin..burası vakıf değil, cami değil, veya yardım kurumu değil..

...

Dikkat bu foruma seyyar satıcıların girmesi kesinlikle yasaktır :)

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
favorites' Alıntı:

...

Tamam ya ben sizden allah rızası için istedim! daha doğrusu artıkta istemiyorum! bu kadar kurcaladınız! ben daha önce bir gazete yazarından da aldım yardım hiçte sorgulamadı adam allah rızası için yardım etti çokta minnatarım ona! sizden yardım mardım istediğimde yok saolun! yani uğraşmayalım dedik binbir türlü iş çıkarılıyo nedir bu ya! bi 5-10 milyonu biraya vermek kolayda hayrır işlemek için binbir türlü bahane bulmak bu kadar mı kolay!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sen gerekli belgeleri sundunda yardım yapılmadı mı? dolandırıcı olmadığın ne malum? istenilen belgelerin hiç birini yayınlayamadın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5