İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yargının içine s..mışlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence dili sürçmemiş olsaydı ve cidden söyleseydi, gelecek seçimlerde oyum onaydı ya. :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ben ordaki sızmışlar kelimelerinin hepsinden başlıktaki anlamı çıkarıyorum vede katılıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ne ara olmuş ki o.. aman yavaş takeoff yap kalkış takımları zarar görmesin dememiş mi kimse:)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başbakanın uslübu hayatımı karartan adam olsa da rahmetli Sayın Ecevit'i aratıyor. Vatandaş olarak iyi ki diyorum ingilizce gibi yaygın bir dil kullanmıyoruz. Yoksa dünyaya rezildik diye düşünüyorum. Kasımpaşa laflarını bırakmak gerek bir yerden sonra.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Adam doğruyu söylemiş hemen de cephe aldınız :D
Elbette çeteler herşeyin içine ş..ç..lar :D Doğru bişi

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar insanlık hali. ben de başbakan olsaydım ben de böyle gaflar yapardım. kızmamak lazım. :)

sıkıntı, vatandaşlık kararlarını artık bizzat kendisinin verecek olmasında. bu yerinde bir karar değil gibi.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğur dündarın suratı komikti ohaaa falan diycek gibi baktı.Bide hiç bişi olmamış gibi devam ediliyor daha komik oluyor.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dili sürçerekte olsa doğruyu anlatılmak isteni anlattı başbakan, herkes mesajı tam olarak aldı böylelikle, hakikaten komik bir durum oluşmuş ekranda.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programı izliyodum arka fonda tv açıktı ses olarak dinliyodum. Onu duyunca direk açtım. İkiside birbirinin gözlerine bakıyo. Biri gülse programın devamı zagaya kayacaktı. Hele uğur dündar okadar sıktıki kendini gözleri patliyacaktı :D

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hiçte komik değil
icon8.gif
,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5