İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yatirim Danismanligi Bölümü Icin Kurallar

G

Geveze.at

Misafir
Selam Yönetim,
Yatirim Danismanliginin ayri altforumda olmasi güzel olmus. Ama belirli basli kurallari olursa iyi olur.
Mesela,
ödeme alinmadan baslik acilmasin ve baslik acildigi zaman sadece ilk ödemeyi alanin ref i dursun.
Cünkü ilk ödemeyi alan denedigi icin bazi seyleride hak etmesi lazim.
Ben her zaman ilk ödemeyi alanin ref ine tiklamaya özen gösteririm.
Tek link konulursa diger arkadaslarda buna uyacagindan eminim
Iyi calismalar

G

Geveze.at

Misafir
Uygulayan var mi????
Madem uygulan miyor yöneticiler niye müdahele etmiyor?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Geveze.at' Alıntı:
Uygulayan var mi????
Madem uygulan miyor yöneticiler niye müdahele etmiyor?

Bu konuda zaman zaman gerek kibar (sizin yaptiginiz gibi) bir sekilde gerekse dilimin donemeyecegi kadar kaba/kufurlu sekilde bana itirazlar yada uyarilar oldu.
Neden bunu kontrol etmiyorsunuz, neden sunu yapmiyorsunuz, seklinde...
iyinet.com forumlarinda kimi kullanicilarin sitelerinde dialer tutmalari bile benim sucum oldu. Benim dilaeri tesbit etmem mumkun olmadigi icin modlardan yardim istedim ve saolsunlar birlikte bu siteleri temizledik...

Neyse ozet olarak anlatmak istedigim, 2 konuyu birbirinden ayirmamiz gerekiyor.
Ben burada forumu yonetiyorum, forumun islemesinden, ayakta durmasindan ve belirlenen kurallara uyulmasindan sorunluyum. Moderator ler de yine kurallarin uygulanmasinda yardimci olup, kullanicilara teknik veya gereken konularda destek oluyorlar.
Buraya kadar herkes hemfikir sanirim...
Ancak kurallar spesifik yani detaylara indiginde sorunlar cikiyor.
HYIP konusu buna iyi bir ornek. Ben bu konudan anlamiyorum. Bu nedenle kurallari uygulamak konusunda yetersizim. Bu konuda guvendigim siz forum kullancilarinin iyi niyeti ve bu konuda bilgisi olan moderatorler.
Kullanicilar herseyin cozumunu bizden beklememeliler, zaten kullanicilar bu saglanmis ortamda olmasi gerektigi gibi haraket ederlerse, bizlere bile gerek kalmaz.

Ben elimden geldigince bu konuya da egilecegim ve gerekirse bu konu icin ek moderatorler bulacagim.

Kolay gelsin...

G

Geveze.at

Misafir
Elestirimlerim yikici degil yapicidir. Daha iyi bir forumda yazismak icin sadece bir kac istek.
Ilgilendiginiz icin tesekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi