İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yatırım yapmadan saatlik para kazan!

sonsilahsor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün size internetten kolay bir şekilde para kazanmanızı sağlayan bir siteden bahsedeceğim: Bizimkümes.

Tek yapmanız gereken bir hesap açmak. Size 25 TL değerinde bir tavuk hediye edilecektir. Bu tavuğun günlük 2400 yumurta üretme kapasitesi vardır. Siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Tavuğu alır almaz yumurtalar kendiliğinden birikiyor. İstediğiniz zaman siteye girip yumurtaları satıp bunu gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Sitede depo sistemi yoktur. İstediğiniz zaman girip yumurtaları satabilirsiniz. Yem gibi ekstra masraflar da hiçbir zaman olmayacaktır deniyor.

Siteye üye olduktan ve ilk hediye tavuğunuzu aldıktan sonra dilerseniz yatırım yapıp görselde paylaşacağım daha iyi gelir sağlayan tavuklardan birini alabilirsiniz. Ben ilk başta yatırım yapmak istemiyordum; fakat yıllık % 250 den fazla gelir getirdiğini görünce yatırım yapmaya karar verdim açıkçası. Ama siz yatırım yapmadan da kazanabilirsiniz.

Peki bu site nereden para kazanıyor derseniz onu da açıklayalım. Yaptığımız yatırımlar bitcoin borsasında günlük alım satımlar yapılarak güvenli bir şekilde kâra çevriliyor. Yani tamamen güvenli.

Ayrıca şu an bir kampanya da var. 1000 TL’lik altın tavuğu alana 250 TL’lik hırçın tavuk hediye. Bir başka kampanya ise bitcoin kullanımına teşvik etmek için yatırımınızın %10’u hesabınıza otomatik olarak ekleniyor, hediye ediliyor.

Tekrar ediyorum, yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Sadece siteye üye olup oturduğunuz yerden siteyi öğrenip tanımaya çalışabilir ve boş zamanlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Başka kim size günde, haftada ya da dilerseniz ayda tek bir tıklama için para öder ki?

Ayrıca birlik sistemi diye adlandırılan bir sistem de var. Klan gibi. Birliğe üye olup toplam üretim kapasitesinde ilk 10’a girerseniz para kazanıyorsunuz.

Son olarak ödül sisteminden bahsetmek istiyorum. Referans sistemi mevcut sitede. Sizin linkinizden üye olan kişilerden komisyon misali para kazanıyorsunuz. Eğer siteye en çok üye kazandıran ilk 10 üyeden biri olursanız ödüller şu şekilde:

Siteye üye olup bir bakın derim. Eğer aklınıza yatmazsa zaten karar size ait. Üye olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

bizimkümes

https://bizimkumes.com/index.php?ref=2903

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5