İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaza Kadar Ne Yapıp Ne edip Para Kazanmam Lazım

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Arkadaşlar Teknosa'da Samsung Galaxy Tab 10.1'i inceledim ve taşınabilirlik kullanım açısından gerçekten çok hoşuma gitti :) Keşke diyorum internetten ordan burdan para kazanabilsem de yaza kadar alabilsem ama elden ne gelir :(

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kazanabilirsin. Makale yazabilirsin, forumlara yada wordpress sistemlere konu açabilirsin. Belli bir düzen ve azim içinde yazarsan güzel paralar kazanabilirsin.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sitemden kazanırım diyordum ki en ucuz reklam fiyatlarını yazdım yine de alan yok :(

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Reklamı boşver kardeşim. Sitenin pr değeri düşükse, hiti az veya orta kararsa bedava versen bile zor alıcı çıkar. Dediğim yöntemi düşün vaktin varsa.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben senden reklam alıcam zaten, bi kaç haftaya alırım, siteyi bi bitireyim

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eğer bilg. başında çok duruyorsan upload/download işine gir en temiz iş, bir günde 200$ kazananı gördüm.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
En sağlam iş makale yazmak devamlı bir alıcı bulursan iyi para koparırsın . Bende Tüyap dayken birinde gördüm çok güzel tablet ben başladım bile web site kurulum falan yapıyorum aslında her türlü işi yapmaya çalışıyorum çaktırma. ;)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benimde ram+ekran kartı+işlemçi almak için para biriktirmem lazım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5