İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yedekleriniz daha güvenli. TR Lokasyon Bayi Hosting(Reseller) Paketleri.

trwebhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Bildiğiniz üzere kendime ait sunucudan hizmet vermekteyim ve günümüzde çoğu kişi verikaybından dert yakınmaktadır. Mevcut piyasada çok güzel yedek tutan, yedekleri ayrı bir diske kayıt eden birçok kişi veya firmalar bulunmakta. Ancak bunların yanında hiç yedek almayan, yada alıpta zaten sitelerin çalıştığı diskte yedeği tutan kişiler bulunmakta.

Bugüne kadar yedeklerin bir kopyası sunucuda, diğer kopyası ise yurt dışı lokasyonlu sunucuda saklanmakta idi. Ancak aldığım bir karar üzerine mevcut sunucuma ek hard disk taktırmak ve 1. diskte hem siteler faaliyet gösterecek hem yedek olacak. 2. diskte ise aynı yedeklerden kopya olacaktır.

Böylece inşallah öyle birşey başıma gelmez ancak 1. diskte bir problem olduğunda, 2. disktede yedeklerden kopya olacağından. Hem müşteri rahat etmiş olacak hem ben.

Ancak ne olur ne olmaz diye müşterileriminde yedek almasını KESİNLİKLE tavsiye ediyorum.

Toplamda sunucuda 570 GB disk olup, 1.disk 250 GB - 2.disk 320 GB'dir.

İlgili reseller paketlerinin özellikleri ve fiyatlandırmaları aşağıda bilginize sunulmuştur.

PAKET-1
Disk Alanı: 1 GB
Trafik Miktarı: 40 GB Trafik / Aylık
Alan Adı Barındırma Limiti: İhtiyacınız kadar alan adı barındırabilme.
Paketin Destekledikleri:
ASP, ASP.Net & PHP Destekleri
MySQL & MsSQL Destekleri
POP3 & Webmail Destekleri
Alt Alan Adı Oluşturabilme
Kendinize özel name server adresleri tanımlayabilme.
Paketin Diğer Limitlendirmeleri:
Veritabanı (Database) Limiti: İhtiyacınız kadar veritabanı oluşturabilirsiniz.
Alt Alan Adı (Subdomain) Limiti: İhtiyacınız kadar alt alan adı oluşturabilirsiniz.
E-Posta Limiti: İhtiyacınız kadar e-posta oluşturabilirsiniz.
İşletim Sİstemi: Windows Server 2003
Lokasyon: Türkiye Lokasyon (TEKNOAS Verimerkezi / Manisa)
Kontrol Paneli: Plesk 8.3.0 Türkçe veya İngilizce dil tercihi yapabileceğiniz kontrol paneli.

TUTAR: 8 YTL / Aylık ~~~ 70 YTL / Yıllık

PAKET-2
Disk Alanı: 2 GB
Trafik Miktarı: 50 GB Trafik / Aylık
Paketin Destekledikleri:
MySQL & MsSQL Destekleri
Alt Alan Adı (Subdomain) Limiti: İhtiyacınız kadar alt alan adı oluşturabilirsiniz.
Kontrol Paneli: Plesk 8.3.0 Türkçe veya İngilizce dil tercihi yapabileceğiniz kontrol paneli.

TUTAR: 12 YTL / Aylık ~~~ 95 YTL / Yıllık

PAKET-3
Disk Alanı: 3 GB
Trafik Miktarı: 60 GB Trafik / Aylık
Paketin Destekledikleri:
MySQL & MsSQL Destekleri

TUTAR: 18 YTL / Aylık ~~~ 150 YTL / Yıllık

PAKET-4
Disk Alanı: 5 GB
Trafik Miktarı: 75 GB Trafik / Aylık
Paketin Destekledikleri:
MySQL & MsSQL Destekleri
TUTAR: 23 YTL / Aylık ~~~ 230 YTL / Yıllık

PAKET-5
Disk Alanı: 10 GB
Trafik Miktarı: 100 GB Trafik / Aylık
Paketin Destekledikleri:
MySQL & MsSQL Destekleri

TUTAR: 35 YTL / Aylık ~~~ 290 YTL / Yıllık

Paketlerle ciddi anlamda ilgilenen kişiler özel mesaj yoluyla telefon numaralarını belirtebilirlerse, bizzat arayıp görüşebiliriz.

Birkaç konu hususunda bilgiler;

S: Şimdi bazı arkadaşlar yazacaktır siteniz niçin kapalı?
C: Daha önceki sitemizin üzerinde bir takım değişiklikler ve müşteri sistemi entegresi yapıldığından ötürü ziyaretçilere kapalı, tasarımcıya açık konumdadır. O yüzden adres isteyen olur ise p.m ile gönderebilirim... (Sitenin tamamlanmasına az kalmıştır.)

S: İlgili reseller paketlerinde cpu kısıtlama miktarınız nedir?
C: İlgili reseller paketlerinde %10 cpu limitlendirilmesi mevcuttur.

S: TR Kurallarına aykırı içerikli siteler veya içerikler barındırabilirmiyim?
C: VVarez, Mp3, absürt, hek içerikli siteler ve içerikler barındırılmasına izin verilmemektedir.

S: Ödememi nasıl gerçekleştirebilirim?
C: Ödemenizi İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası veya PTT kanalıyla gerçekleştirebilirsiniz.

S: Ödemeyi gerçekleştirdikten kaç saat sonra açılır?
C: Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ödemeyi yaptığınız hususunda bilgilendirme yaptıktan sonra hemen aktif edilir.

S: Bu hizmeti alacağım ancak bana nasıl bir destek kanalınız olacak?
C: Destek taleplerinizi güncellenmekte olan sitenin müşteri sistemi faaliyettedir oradan destek bildirimi göndererek, MSN kanalıyla, SMS kanalıyla veya telefon ile destek alabilirsiniz.

NOT: İsteyen arkadaşlara özel mesaj arayıcılığıyla edici referans bildirebilirim.

Ayrıca ek trafik veya disk miktarı ekletmek isteyenlere düşük fiyatlarla ekleme yapılabilir. Bunun için benimle özel mesaj ile iletişim kurarsanız.

disk.jpg

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle tavsiye ediyorum birçok firmadan katkat ustundur reseler hesabı aldım 15 gun oldu hiç kapanmadı sistemleri gayet hızlı www.harikanet.net www.sevgiradyo.net resellere baglı sitelerden bir kacı ordanda hostun kaliyesini ve hızını olce bilirsiniz ..

trwebhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın webtehaber düşünceleriniz için teşekkür ederim. Sağlamış olduğum hizmetten müşterilerim memnun oldukça bende olmaktayım.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konu güncel de web adresiniz yok mu ? hosting sağlayıcı olarak sanırım vardır...

ve birinci paketi okudum sadece IHTIYACINIZ KADAR ALAN ADI BARINDIRMA - sınırsız manasında mı bu ? yada benim ihtiyacım 50 diyelim bu durumda sınırsıza nazaran fiyatt ayarlama olabilir mi ?

Aslında resellerdan ziyade TÜRKİYEDE sınırsız yada 10 / 50 / 100 civarı alan adı oluşturulabilen SHARED hosting paketleri niye yok anlamıyorum. Reseller olunca da haliyle satış hakkı vs. fiyat artıyor...

trwebhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili annudora merhabalar.

Web sitesi var ancak whmcs entegresi bitti son aşama grafikerin banneri düzenlemesi kaldı. Şuanki halini size özel mesaj atabilirim.

Türkiye'de bir kesim sınırsız tabiri diye paketlerde bir limitlendirme çıkardı. Bunu ilk başlatan ise hostinglerde Türk Ticaret firmasıdır.

Bugüne kadar hiç sınırsız ibaresini paketlerimde belirtmedim. (belirtti isem hatırlamıyorum.) Hiçbirşeyin sınırsız olmadığını hepimiz bilmekteyiz.
Bende bunu sınırsız diye nitelendirmeyeyim, ihtiyacınız kadar alan adı barındırma, ihtiyacınız kadar e-posta oluşturma vs diye belirttim.

Yani kişinin 100 adet e-posta oluşturması gerekiyorsa oluştursun önünde bir limitlendirme yok. Ancak bu limitlendirmenin adı sınırsız değil ihtiyaç kadarını kullanma limitlendirmesidir.

Alan adları konusunda yeri geliyor sınırlama koyuyorum yeri geliyor koymuyorum. O zamanki yaptığım kampanyaya göre değişiyor ancak hiçbir zaman sınırsız demiyorum.

Zaten kişinin nekadar ihtiyacı varsa okadar hosting açabilir, daha fazla ihtiyacı yoksa nasıl açabilsin ki?

Eğer düşünüyorsanız bana bir telefon numaranızı iletin arayayım.

Umarım kendimi iyi ifade etmişimdir.

konu güncel de web adresiniz yok mu ? hosting sağlayıcı olarak sanırım vardır...

ve birinci paketi okudum sadece IHTIYACINIZ KADAR ALAN ADI BARINDIRMA - sınırsız manasında mı bu ? yada benim ihtiyacım 50 diyelim bu durumda sınırsıza nazaran fiyatt ayarlama olabilir mi ?

Aslında resellerdan ziyade TÜRKİYEDE sınırsız yada 10 / 50 / 100 civarı alan adı oluşturulabilen SHARED hosting paketleri niye yok anlamıyorum. Reseller olunca da haliyle satış hakkı vs. fiyat artıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5