İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir sponsor... 0,02$/click +

A

Anonymous

Misafir
Yeni bir sponsora daha merhaba diyebiliriz arkadaşlar... Şu ana kadar gezdiğim en profosyenel dizayna sahip olduklarını söyleyebilirim ama dizayndan daha önemlisi paramızı alıp alamayacağımız sanırım:)
Sponsorun adı darkblue... Aslında CJ türü bir reklam networkü. Altında şu an için sadece 4 program mevcut. Bir tanesi kendi referral programı. 2 tanesi oyun/qumar sitesi ve bir tanesi de arama makinesi (Roar). Sanırım hepimizin işine yarayabilecek olanı arama makinesi. arama başına 2 cent ödemekte ve kazancınızı anlık takip edebilmektesiniz. arama makinenizde bulunacak linkleri otomatik oluşturmakta olması ziyaretçinizin ilginisini çekecek kelimeleri seçerek kazancınızı arttıracak bir unsur... Dün siteme koydum ve istatistikleri inanılmaz iyi... Hangi kelimelerin tıklandığını izleyebilmektesiniz... Tüm linkleriniz, performansınızı ölçebilmeniz için ayrıca kayıt altına alımakta.. sitemde "free e-mail" kelimesi en çok tıklanan link olmuş... Bünyesi altındaki diğer şirketler biraz daha içerik-uygunluğu olan sitelerde, komisyon üzerinden kazanç sağlamakta... Herkese katılmasını tavsiye ederim... Alt üyem olmayı tercih edenler
http://bserv.darkblue.com/refer/13746/10364
adresini kullanabilirler... Diğerleri ise darkblue.com adresine browserlarını yönlendirebilirler...
Herkese bol kazançlı günler,
ayhan @ http://www.sanalkazanc.com

A

Anonymous

Misafir
bu site ilk 2 ay ödeme yapacak ama sonraki aylar hiç bir şey alamayacaksınız. şimdiden söyliyimde aklınızda bulunsun :(

A

Anonymous

Misafir
kimbilir hakılısındır dostum... bu durumda ilk 2 ay kullandıktan sonra kaldırırsın olur biter:)
Kurulduktan sonra bir defa ödeme yapıp sahneden çekilen tek çalıştığım şirket americom firması oldu. O da mail atıp durumu bildirdi. birde habersiz piyasadan çekilenler oldu tabii:( Yinede senin kadar kötümser değilim özellikle bu firma hakkında... Piyasadaki birçok başarılı network teker teker valueclick tarafından satın alınmakta ve bu nedenle küçük ve yeni şirketlerin türeyeceğine inanıyorum... Başarılı olunca valueclick tarafından yine satın alınırlar belki ama neyse:)
Bu şirketin istatistik bölümünü bir incelersen hile yapmanın herşey gayet kayıtlı olduğundan zor olduğunu izleyebilirsin... açıkcası bu alandaki en başarılı arabirime sahip. aksini söyleyebilen çıkmayacaktır sanırım...
Yinede 2 ay bekleyip birşey kazanamama riski ile 2 ay diğerleri denesin iyiyse ben sonra katılırım fikri bir tercih meselesi ve ikiside kayıp:( Ama bu kesin kayıptan birincisi %50 kazandırma ihtimalini taşıyor...
Bol kazançlar ve internet dolu günler,
ayhan @ http://www.sanalkazanc.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5