İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni domainim nasıl fikirlerinizi bekliyorum.

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yeni almış oldugum ancak daha faaliyete geçirmediğim bir domaini siz uzmanlara sormak istedim iş yapar mı yapmaz mı dıye onerılerınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Domainim : dizi-izle.com.tr

Arkadaşlar Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Birde arkadaşlar bu site için hangi yazılımı kullanmamı onerırsınız ?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Domain şüphesiz ki çok iyi. Dizi veya film izle kombinasyonlarının hepsi tutabiliyor, arada "-" olmasına rağmen akılda kalır ve ciddi ziyaretçi çeker. Hatta bu sektörde uzantının .com.tr, com,sg, co.uk olması bile fark etmiyor.

Ancak sitede içerik olmadan iş yapacağını düşünmüyorum. Yani devamlı olarak güncel tutmalısınız ancak yasal yayını nasıl sağlarsınız, bu işin prosedürü nedir tam bilmiyorum. İyi bir SEO çalışmasını da unutmamak gerek.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Domain çok güzel fakat artık diziler yavaş yavaş telif hakkından dolayı sitelerden kaldırtıyorlar. Ama yabancı dizi ve filmlerde sorun olmaz sanırım

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain çok güzel fakat artık diziler yavaş yavaş telif hakkından dolayı sitelerden kaldırtıyorlar. Ama yabancı dizi ve filmlerde sorun olmaz sanırım

Domain şüphesiz ki çok iyi. Dizi veya film izle kombinasyonlarının hepsi tutabiliyor, arada "-" olmasına rağmen akılda kalır ve ciddi ziyaretçi çeker. Hatta bu sektörde uzantının .com.tr, com,sg, co.uk olması bile fark etmiyor.

Ancak sitede içerik olmadan iş yapacağını düşünmüyorum. Yani devamlı olarak güncel tutmalısınız ancak yasal yayını nasıl sağlarsınız, bu işin prosedürü nedir tam bilmiyorum. İyi bir SEO çalışmasını da unutmamak gerek.

Yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar.

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domain çok güzel ama com.tr uzantısını nasıl aldın merak ettim ?

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence bu siteden elde edecegin gelir kısmınıda iyi araştır derım malum adsense kabul etmıyor ve rakiplerin çok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5