İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Radyo programcısına yardım eli.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Haftaya Eskişehirde bir radyo da program sunmaya başlayacağım. aklımda bazı düşünceler var ama sizlerin görüşünü de almak istiyorum..

eğlence ve içerik bazlı bir program düşünüyorum.şarkı arası muhabbet yerine muhabbet arası şarkı olsun istiyorum...

diğer programların dışında yayını kategorilere bölerek yapmak daha doğru geliyor...

örneğin , Gazete bölümünde sadece gazetelerin arka sayfalarındaki ilginç haberleri ele alarak oralardan değişik yargılarla espriler çıkarmak ,

Medya bölümünde ; acı veren kadın programlarından seçtiğim konular ile dalga geçmek ,

vs...

biraz yardımcı olun bana :)... çok içtendi :D

başka nasıl bölümler olsun ?
her bölüm arasına türkçe pop şarkı ...

birde şehirle ilgili , dinleyenleri sms attırtacak sohbetler olsun istiyorum ama...

akıl verin lütfen.

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim bi arkadaşım var DJ görürsem tiyolar alırım ondan Sivasta yerel bir radyoda DJ :p

Z

Zion

Misafir
@Priapos

programlardan birisine beni konuk olarak alırsan yardım ederim :))

şaka bi yana yarın bi sitemin eskişehir zirvesi var, seni de bekleriz :) radyo için malzeme bulursun.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
muhabbet arasına iki şiir sıkıştır. ama fonda insanı havaya sokacak bişeyler çalsın.

ayrıca programında yapabilirsen internet sitesi tanıtımları yap iyi para kırarsın :) (klasik wm düşüncesi)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
muhabbet arasına iki şiir sıkıştır. ama fonda insanı havaya sokacak bişeyler çalsın.

ayrıca programında yapabilirsen internet sitesi tanıtımları yap iyi para kırarsın :) (klasik wm düşüncesi)

program için site bile düşünüyorum.

komple kent portalı..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yahu bi el atın bana proje şekillendi gibi.. günün konuları vs. olacak ... esprili ve akışı düzgün bi program adı ve alternatifler lazım :( Sayısal loto da tutmadı zati.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ne programı yaparsan yap ne sunarsan sun sözlerin tane tane ve anlaşılır olsun inan dinleyiciler bu halini daha cok sevecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5