İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni yazı yazarken dikket edilecekler

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress de yapılan sitelerin bazıları tutuluyor bazıları tutulmuyor. Bu konuda bir kaç sorum olcak. ilk önce bir wp sitesinde yazı yazarken açılan yeni yazı ekle sayfasına yazıyı eklemiyor muyuz. Yoksa buraya yazıyı kodlar halinde mi yazıyoruz. Editör kısmındaki header kısmında bulunan yani sitenin aramlarda nasıl çıkmasını sağlamak istiyorsak o şekilde görünmesi için kodlar ve bu kodlara gerekli bilgileri yazıyoruz. Aşağıda da bu kodları ekledim. Demek istediğimi aşağıda bulunan kodları aynısı yine yazı yazarkende kullanmak zorunda mıyız. Kodlardan fazla anlamadığım için soruyorum. Html 4.0 okuyorum az çok bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

</title> forum sitesi</title>
<meta name="description" content="Forumda bilgi paylaşımı">
<meta name="keywords" content="forum, forum sitesi, bilgi, paylaşım siteleri">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Üstteki kodlar, sitemizin nasıl görünmesi sağlamak için header kısmının head dan sonra ekliyoruz. Bildiğim kadarıyla.,
Peki yeni bir yazı eklerkende bu şekilde kodlara dikkat ederek mi yazacağız.

Mesala:
</title> Site yapımında dikkat edilecek noktalar</title>
<meta name="description" content="Site yapımında aşağıdakilere dikkat ediler. Bunlar 5 başlık altında toplamak mümnküdür diye devam eden bir yazımız olsun......">
<meta name="keywords" content="site yapımı, site tasarım, site yapma">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
gibi bir yazı yazacak olsak bu şekilde mi yazmamız gerekiyor bu şekilde yazmanın faydası olur mu?

Yazsak ne olur yazmasak ne olur? Bu konuda paylaşımda bulunan herkese teşekkurler...

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sen bisey yapmayacaksin wordpress otomatik ekliyor onlari zaten, bir tek bu eklentiyi kur: All in seo..

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Eklentiyi aktif etmemişsin. Eklentiyi aktif edip ayarlarını yapman gerekiyor

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenti aktif, eklentiler kısmında etkinleştirdim. fph den de yapılması gereken bir şey var mı?

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Plugin Status kısmı Disabled onu Enabled yapar isen çalışacaktır eklenti.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende yeni wp site kurdum index bekliyorum. Bana all in seo eklentisini önerirmisiniz? Mesela ister kur ister kurma mı dersiniz veya mutlaka kur mu dersiniz? Önerinizi bekliyorum. Veya bu seo eklentisi en iyisimidir değilse en iyisi hangisidir? Kurunca seoya katkısı % kaç olur?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni wp site kurdum index bekliyorum. Bana all in seo eklentisini önerirmisiniz? Mesela ister kur ister kurma mı dersiniz veya mutlaka kur mu dersiniz? Önerinizi bekliyorum. Veya bu seo eklentisi en iyisimidir değilse en iyisi hangisidir? Kurunca seoya katkısı % kaç olur?

Bende fazla anlamıyorum bakalım deneyelim faydası olursa yazarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5