İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YETENEKLİ PHP CİLER DEĞERLİDİR.PHP YAZILIMCI ARIYORUZ

• Konbuyu başlatan digitiy e-zbanner
  • Başlangıç tarihi
D

digitiy e-zbanner

Misafir
İşin Tanımı :
---------------
Digitiy E-zbanner, Anadolu Yakasında, Türkiye'nin gururu olan 4 yıllık bir internette pazarlama teknolojileri şirketidir. E-zbanner araçlarını, Markalar internet üzerinden kullanır.Dünyada Doubleclick gibi markalara benzer.E-zbanner, İnterneti bir pazarlama kanalı olarak gören, Finansbank, Bosch, Bmw, Landrover gibi, Büyük markalar ile çalışır. Tutarlı stratejiler geliştirir.

İnternet’in diğer kanallara göre en önemli üstünlüğü, Marka‘ nın ziyaretçileri ve hedef kitlesi hakkında alabildiği sokakta bulunamayan bilgilerdir.
İnternette pazarlamada, Teknoloji ile bilgi alınmazsa, yapılan Banner kampanyaları, E-mail kampanyaları , Markanın internet siteleri, sadece bir broşür işlevini görür, Marka derin bilgi toplayamaz, büyük ölçüde çöpe gider. Pazarlama ve Satışı çok kolaylaştıran, Potansiyel müşteri yi tanıma teknolojileri kullanılmamış olur. Marka 2007 yılını hissetmez. Eski yöntemlerle kürek çekmeye devam eder.

E-zbanner kısaca ne yapıyor?
-------------------------------

Internette markama ilgili olanları bul, internette gördüklerimi unutmamamı sağla, Reklam Kampanyam boşa gitmesin. Onları Siteme getir, siteme geleni tanı.Siteme gelen üyemin, ne zaman tekrar geldiğini, kaç sayfa dolaştığını email adresi bazında, [email protected] olarak, bana raporla. Siteme gelenlerin , hep gelmesini, sitede uzun kalmasını sağla. Üyelerime Email gönder, Email listemi temiz tut. Kimin hangi ürüne meraklı olduğunu bana söyle, ben de bildiğim için, onları telefonla rahatlıkla arayayım. Telefonla arayınca da, ne olduğunu kayıt edeyim, müşterinin peşini bırakmayalım. Ben yokken başkası da bu bilgilere ulaşsın. Potansiyel müşteriyi bana göster!

www.e-zbanner.com

İş Tanımı:
----------

E-zbanner'ın markalara yönelik B2B araçları yanında, Digitiy olarak, büyük kitlere açık Zevkli B2C projelerimiz için PHP Yazılım Uzmanları arıyoruz.
Size değer veren, doğru projeler geliştiren, takım olarak bir yere gelmeye çalışan bir ekipte çalışmak isterseniz , bize başvurun. Php yazlım uzmanları, devam etmekte olan projeyi proje planına göre kodlayacak, güncelleyecek, modül entegre edbilecek, sunucu yüküne göre optimize edebilecek. Adresimiz, Anadolu yakası, Köprü bitişiği Altunizade dir.

Aranan Nitelikler :
---------------------
GEREKENLER:
İleri seviyede Php/MySQL
İyi seviyede HTML, CSS, JavaScript
Tercihen Linux ve Apache bilgisi ve uygulama tecrübesi
Editörle/Elle HTML/kod yazabilme
LAMP le çalışabilmek
Template kullanabilme

En az yüksekokul mezunu (Tercihen bilgisayar mühendisligi, bilgisayar programcılığı)
Tecrübelim diyen için, en az 2 yıl proje ortamında deneyim.
ingilizce anlayan

OLURSA +
Linux, shell scripting, Apache, Putty, Postfix
Anadolu yakasında ikamet

Bu kişiyi Diğerlerinden ayıran özellikleri:
-------------------------------------------

Sorumluluk alabilen
Kendisi için değil, takımı için çalışan
Sistemli, planlı ve düzenli çalışma prensiplerine sahip,
Ekip çalışmasında uyumlu,
Problem çözebilen
İyi iletişim kurabilen
İyi dinleyen, Hızlı ve doğru çalışan
Yaptığı işi yarım bırakmayan
İşi teslim alabilen, sonuç çıkartan
Fazla, Bilmiyorum demeyen
Tek başına çalışabilen, biten ve bitmeyen bir bölümü ayırabilen

Şartlar:
-------
Aylık Gelir tecrübenize bağlıdır.
Düzenli iş saatleri
Kahvaltı+Yemek
Sigorta vs...

lütfen design at e-zbanner.com email adresine cv gönderiniz.

teşekkürler

çağan erdil

e-zbanner

programlama, linux, php, yazılım, yazılımcı, programcı, developer,bilgisayar, programming, programmer, kodlama, internet

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programlama, linux, php, yazılım, yazılımcı, programcı, developer,bilgisayar, programming, programmer, kodlama, internet

Bu da Galiba Meta Taglarınız :) Ciddi istanbula Gelmeyi Dusunuyorum... Max Kac Elaman Alacaksiniz ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bu sizin contentmasterın css dosyasımı kayıp?
PHP:
<link rel="stylesheet" href="css/ie5.css" type="text/css">
sadece ie de çalışıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kariyer.net 8-9 ay önce vardı aynı ilan, sanırım bulamıyorsunuz bir türlü kimseyi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5