İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine bir Türk'ten başarı öyküsü - süper

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Türk gencinin ABD'deki büyük başarısı...

Küçük ve orta ölçekli şirketlere yönelik olarak yayımlanan aylık Inc. Dergisi tarafından Chicago'da düzenlenen, Bill Clinton ve Bill Gates gibi ünlülerin katılarak konuşma yaptıkları törende ödülünü aldığını ifade eden Pala, şöyle dedi:
''26 yıldır Inc Dergisi'nin hazırladığı bu listeye girmek, büyük onur oldu. Evimin garajında, çok küçük bir sermaye ile kurduğum şirketimin bu yılki cirosu, 2.5 milyon dolar seviyelerinde.

Şirketi, Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan eşim Zeynep Ilgaz Pala ile yönetiyoruz. Şirketimizde 12 çalışanımız var. Inc. Dergisi tarafından hazırlanan listede daha önce Microsoft'tan Bill Gates, Oracle'dan Larry Ellison gibi liderlerle Domino's Pizza, Timberland gibi şirketler yer almış.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTI Zeynep Ilgaz Pala da, eşinin bu seviyeye gelmek için çok çalıştığını, Boğaziçi Üniversitesi'nden yüksek not ve başarılarından dolayı onur belgesi alarak mezun olduğunu kaydetti. Zeynep Ilgaz Pala, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Serhat, ilk başta evimizin garajında çalışıyordu. Zaman içinde şirket büyüdü ve şimdi Amerika'nın en hızlı büyüyen şirketleri listesine girdi.

Serhat'ın başarısı şans eseri değil, kendisi gece gündüz demeden çok çalıştı ve çok akıllıca kararlar verdi. Aynı zamanda mükemmel bir eş ve babadır. 3.5 yaşında Kenan Ilgaz Pala adında bir oğlumuz var.''

devamı:http://www.milliyet.com.tr/2007/09/12/son/soneko17.asp

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlarda ne garaj var yahu, türkiyedeki üniversiteleri yıkıp yerlerine garaj yapmak lazım aslında :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Valla böyle şirket kurmak isteyen varsa jeepleri arabaları dışarı atarım ben :D gelsin veririm garajı...
2.5 milyon dolar yapsın ama :D

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim milyonluk şirketlerimizin bazılarıda kucuk garaj dukkanlarından cıkıyor.
Mesejala Otobus garajı :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanacagını bilse insan okadar azimli olsa garaj degil sanayi sitesi gibi garaj sitesi yine yapar be : )
hakkıyla kazanana Allah daha çok versin inşallah

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben size kiralayim istediğiniz yeri ama garaj M² sine 100€ alırım.Malum işler büyüdüğünde benide tanımazsınız :D :D

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
var bu garajlarda bi mucize ama ben anlayamadım bi gün bende garaja gidip uzun uzun düşünecem :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar abd de garaj genellikle "çalışma odası" olarak kullanılır. Bu husuda göz önünde bulundurun. Orada garaj demek sadece oto park edilecek bina anlamına gelmez. bahçe malzemelerinin saklandığı içerisinde bir çalışma odası bulunan kısaca "kişisel iş merkezi" anlamına gelir.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bizde garaj ve ahır gibi kavramlar ticaret yerine cinsel dürtülerimizi uyandırıyor, haksız mıyım? o yüzden garajdan vazgeçip bakkala yönelelim derim :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bizde garaj yok ama çatı var o olur mu acaba oluyor ise bi kaç pc alıp oraya geçicem :p

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafayı bozdum garajda yatıp kalkmaya başlıyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5