İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yok artık!!!TURKEYPORTAL.COM da mı satılıyor :-} Ingilizce Turizm Sitesi Açacaklar Ka

calvinklein

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
see-turkey.jpg

domain : turkeyportal.com
Expiration Date: 2011-03-23
Creation Date: 2009-03-23
register : natro
başlangıç : 50 tl
artış : 5 tl
hemen al : 1000 tl > 750 tl
ödeme : iş bankası
ihale bitiş : son tekliften 36 saat sonra

NOT :
Domainin dolu olan uzantıları .net .org .info ( net ve org uzantısı 2004 yılından beri doludur)

Bu domaini neden almalıyım
* Turkiye'deki otellerin ve yerleşim yerlerinin tanıtımını yaparsınız
* Turizmle alakalı olduğu için adsense den tık başı yüksek ücret alırsınız
* Site dili ingilizce yapacağınız için çok daha fazla adsenseden gelir elde edebilirsiniz
* Global bir domaindir.Belki bir daha denk gelmeyecek bir domaindir
* Com uzantılıdır. Diğer büyük 2 uzantısı net ve org 2004 yılından beri doludur
* Birazcık çalışma ile Türkiye'nin tanıtımında hatırı sayılır bir seviyeye gelebilirsiniz
* Şarap misali bir domaindir.Yıllandıkça elinizde durdukça değerini kaybetmeyecektir​

Satış r10 üzerindende yapılmaktadır.En yüksek teklif hangi siteden gelirse oranın teklifi geçerlidir.

Konu Linki

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu nasil bi stis yontemi ?? siteye girdimde yok artik dedim harbiden, hayirli satislar size...

calvinklein

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu nasil bi stis yontemi ?? siteye girdimde yok artik dedim harbiden, hayirli satislar size...

kuaza ne oldu ki :)

eee pazarlama yöntemleri geliştirmek lazım :p

senin kendi yaptığın temalardaki satış usulünede ben bayılıyorum :) kaliteli işler çıkartıp bunları güzel pazarlıyorsun

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kuaza ne oldu ki :)

eee pazarlama yöntemleri geliştirmek lazım :p

senin kendi yaptığın temalardaki satış usulünede ben bayılıyorum :) kaliteli işler çıkartıp bunları güzel pazarlıyorsun
baslik iddali olunca tabi merak edip bakanda haliyle cok oluyor o yuzden yok artik diyorum sana hehehe :)

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
150 Türk Lirası

google - adsense vs .. banı falan yoksa...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi