İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Videolarında Adsense

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel bir uygulama olacağa benziyor.Bazı arkadaşlar için müjdeli haber :)

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi için tşkler.

Flixya.com adresinde de böyle bir uygulama var ;) belki bilmeyenler vardır diye yazıyorum biraz araştırarsanız gerekli bilgileri bulursunuz. Sistem sizin bahsettiğiniz gibi video ekliyorsunuz ve adsense kodunuzla birlikte video yayınlanmaya başlıyor. Buda tıklanmasa bile gösterimi artırıyor :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel uygulama olacağı kesin, hem google için hem video ekleyenler için, projenin biran önce hayata geçmesini bekliyoruz...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne zaman aktif olacakmış bu sistem?

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani ya!

Eklediğin videodaki sayfaya kendi reklam kodunu mu koyuyosun?
evet aynen öyle, bir video ekliyorsun ve adsense reklamını yerleştiriyorsun sonra o video izlendikçe senin reklam gösterimin artıyor :)

(tabi ben flixya.com buraya göre anlattım burda sistem böyle çalışıyor) tr den flixya.com u kullanan yok ama carlos gol falan videoları koydum mu ister istemez izlenim ve gösterim artar ;)

yotubede gidecek viddeoalrın en başında dizilerden özetler ve meşhur gaffur videoları ekleyin. yada birkaç eg-zotik dans videosu ;) hit yapıyor o tarz şeyler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya yenei üyelik yerien suanki üyeliklere modife edilse daha iyi olmazmı yenei başvuru diyor buu

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar reklam gösterimi artacak demişsiniz ya. Reklam gösterimi artsa ne oluyor ki? Google Adsense kazancı mı artıyor? Bence öyle değildir ya, öyle olsa herkes refreshler sitesini?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu arada ben Youtube'dan siteme video ekleyince başkasının adsense reklamı benim sitemde yayınlanmış olacak yani öyle mi? :D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok şık bi uygulama
yatırımıgeri almayı hedefliyor gugıl amca :)
hadi herkese hayırlı olsun diyelim

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu yöntemle herkes kendi videosunu ekleyecek sanırım sitesine.
Yada artık youtubedan video çekilmeyecek :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Keşke yorum yapmadan önce tanıtım videosunu izleseydiniz.Çünkü hepiniz yanlış biliyosunuz.İstediğiniz bi videonun embed kodunu adsense kurulumu sekmesindeki youtube ile ilgili bölüme girip gerekli yere yapıştıracak sonra o reklamlı video şeklinin kodunu alıp sitenize yerleştireceksiniz.Eğer ilgileniyosanız videoyu mutlaka izleyin orda anlatılıyor ;)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben tanıtım videosunu izledim ve gördüğüm kadarıyla reklam sizin youtube'a eklediğiniz videolarda yani youtube'da değil sizin kendi sitenize eklediğiniz videolarda yayınlanıyor.
Zaten kendi video sitenizde şuanda reklam yayınlayabiliyorsunuz, tek artısı player'ın etrafına özel raklam alanları açılmış.
Ben ilk konuyu gördüğümde pub kodumuz youtube'ta yayınlanacak sandım ama böyle birşey sözkonusu değil gördüğüm kadarıyla.Tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5