İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Videolarından Hit Alma Yöntemi v1

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk olarak üyelik alıyoruz http://www.youtube.com/signup

Üyelik tamamlandıktan sonra girişimizi yapıp,hemen sağ üstten
ssia8.jpg
yazısına tıklıyoruz..

Bilgisayarımızda yüklü olan bir video'yu da yükleyebiliriz,video indirme sitelerine girip komik,müzik vs videolarını da indirip youtube'a yükleyebiliriz.

Video eklerken resimdeki kısıma göre bilgileri girip devam edeceğiz..

hhdy0.jpg

Sonrasında bilgisayardan video'yu seçip gönder diyeceğiz.

Video boyutuna göre 1-10 dk içinde aktif olup gösterime başlar.

Video aktif olduktan sonra ;

My Account > My Videos > Video İsmi > Edit Video İnfo

Kısmına gelip ' Description ' yerine sitemizi yazıyoruz

Örnek Resim ;

ggfc6.jpg

Bu şekilde hem biz kazanıyoruz (hit + backlink) hem youtube

Video'nun aramalarda üste çıkması için (yani popüler olup daha çok izlenmesi için) tittle (başlık) bilgileri çok önemli.

Video'yu günde 10.000 kişi izlese en az +200 kişi sitenize girer.

Geçenlerde ajdar videosu 20 milyona yakın izlenme alınca,video'yu ekleyen adam bu alana reklam alınır yazmıştı başlığa

Günlük 2k hit alanlar biliyorum bu yöntemle,belki biliyorsunuzdur ama bu anlatım işinizi görecektir.

Kolay gelsin..

T

TeknoTR.Net

Misafir
Çoğu forum sitesi youtube upload team yaptı bu yüzden :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Oraya yazılmış olan bir link backlink değeri taşır mı ki?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şahsen ben hit getireceğinide pek düşünmüyorum. Videoyu oradan izledikten sonra siteye neden girme ihtiyacı duyayım ki? Ama açıklama için teşekkür ederiz tabi, arkadaş uğraşmış paylaşmış.. ;)

WebStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<a rel="nofollow" href="http://www.siteadı.com/" target="_top">http://www.siteadı.com/</a> şeklinde linkleri veriyor youtube . PR ' ye , backlinke etkisi olmaz galiba .

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence hiç bir etkisi olmaz.. hit konusundada video izleyen başka vşdeo dalıyor acıklama ve tag lara bakan yokk

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlinkte etkisi olmaz ama video güzelse kişi siteyi görüp gelebilir bari videoyu you tube ye koyarken kendi sitenizede ekleiynde gelen kişi kandırıldıgını dügünmesin..

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alacağınız link backlinklerde çıkar ama pagerank değerine bir katkı sağlamıyor sanırım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
peki ben bir soru sorayım o zaman altta link kısmında videoların yayınlandığı siteleri gösteren bölümde sitemiz cıkarsa packlinke etkisi oluyormu

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"nofollow"
olarak link veriyor backlinklerde normal link gibi gözükür gelecek pr hesaplanırkende sanki PRsi kaç sa o sayfa sanki ordan backlink almışiın gibi görünür ama herhangi bir artısı olmaz.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Mesela orada linkimiz var diyelim. Youtube'a indexlemeye gelen bothlar bizede gelir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5