İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtubeden video ekleyecek Arkadaş arıyorum!

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar yenı acmak istedigimiz video sitemize youtube metacafe google video gibi video sitelerinden lınk ekleyecek arkadas veya arkadaslar aranmaktadır fıyatlandırmayı sızın yapmanızı ıstıyorum.

Ekleme işlemi Anlatımı:

Video Adı:xxx
Kategori :
Resim Adresi : Bunu imageshack.us e uplad etmelısınız ordan link bu alana yazılmalı
Swf adresi : direk autoplay1 yanı calısır vazıyettıkı video linki
Açıklama : Mutlaka Turkce olmalı

bu bolumlerı dolduracaksınız suan 250 adet dusunuyorum fiyatta ve ekleme hızında anlasılırsa bu uzayabılırde

Bana Ulastıgınızda verecegınız bilgiler:
1- Nekadar surede bitireceksiniz
2- Kac Videoya nekadar ucret talep edıyorsunuz
3- Hangı Bankaları ve odeme seceneklerını kullanıdıgınız

Bana Ulasabileceginiz Msn bilgileri: [email protected]

Kurallar: Herseyde anlasıldıgı takdırde aldıgı ısın vaktinde teslım edilmemesi durumunda yaptıgın hizmetin karsılıgını istemeyecegini Kabul ediyorum.

Not: Sadece Yazılı olan msn den ulasınız pm vede benım msn den ulasmayınız bu işle ortagım ılgılenecektır.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapatılması gerek daha önceden arkadaşlarla konuştum ve o işi halletiklerini söylediler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5