İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuty v3 | Gelişmiş, Youtube API ‘li müzik dinleme scripti

ShN!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Youtube API ile çalışan, gelişmiş özellikleri olan scriptimi satışa çıkarmış bulunmaktayım.

Özellikleri:
  • Youtube API
  • ASP & MySQL
  • Yüksek Performans
  • Tablosuz CSS & XHTML Tasarım
  • Sef Link & SEO
  • jQuery & Ajax
  • Çalma Listesi
  • Radyo Dinleme özelliği
  • Etiket & RSS Desteği
  • Tema Sistemi
  • Yönetim Paneli
  • ... ve dahası

[+] DEMO

Youtube API ile çalışmaktadır:
Youtube.com ‘un veritabanında bulunan tüm videolar (arama/benzer videolar/video detayları) sitede gözükür. Kullanıcıya Player ‘da müzik olarak yansır,

ASP & MySQL ile kodlanmıştır:
Script, ASP dili ile kodlanmış olup, veritabanı olarak MySQL kullanılmıştır.

Yüksek Performanslıdır:
Gereksiz döngüler, performans düşürücü özellikler eklenmeyip, tamamen performansa dayalı bir script düşünülmüştür..

Tablosuz Full CSS ile tasarlanıp, Twitter görünümündedir:
Sitede hiçbir <table> tagı kullanılmayıp, Tamamen <div>, <li> <p> tagları ile kodlanmış olup, Birebir Twitter görünümündedir.

jQuery ve Ajax ile güçlendirilmiştir:
Gerek sayfa yenilenmemesi, gerek kullanıcıyı sıkmamak, gerekse de Twitter ‘a benzetilmek için jQuery ve Ajax kullanılmıştır.

Sef link yapısı mevcuttur:
Performans için, sef linkler isteğe göre yapılacaktır. Daha sonra değiştirmek istediğinizde 301 yönlendirilmesi ve yeni sef ayarları tarafımdan yapılacaktır.

Proxy Bulunmaktadır:
Kişi siteye ilk girdiği zaman Youtube ‘a girip giremediği kontrol edilir ve bilgisayaına bir çerez (cookies) bırakılır (daha sonra kontrol etmez). Eğer girebiliyora direk olarak, giremiyorsa proxy ile müzikler çalar (arama ve benzer videolar proxy ile bulunur, çalması için proxy mevcut değildir)

Kişiler üyeliksiz çalma listesi oluşturabilir:
Çalma listesi (favori) oluşturmak için kullanıcıların üye olmalarına gerek yoktur. Bu favoriler veritabanına kaydedilmez. Cookies ile çalışır. Böylece 30 gün favorilerinde kalır (çerezler silnmezse). Hem siteyi yormaz, hemde kullanıcıyı..

Radyo Dinleme:
Bot ile çekilmiş 900 yerli yabancı radyo bulunmaktadır ve çoğu çalışır durumdadır. Firefox dahil tüm tarayıcılarda radyo çalar. (Firefox için extra Plug-in gerektirmez)

Etiket Sistemi & RSS beslemesi bulunmaktadır:
Etiketler arama sonuçları ile veritabanına kaydedilir. Böylece otomatik olarak etiket üretilir. Dinlenen müzikler ise RSS ile listelenir.

6 Farklı tema bulunmaktadır:
Kullanıcılar kendi temalarını seçebilirler, varsayılan temayıda siz belirleyebilirsiniz. Favori & Tema seçeneği ile kullanıcılar sitenizi kişiselleştirebilirler

Yönetim Paneli Mevcuttur:
Arananlar, Dinlenenler ve Site istatistiklerini görebilir, Tek tek ya da toplu silme işlemleri yapabilirsiniz.

Notlar:
* Demo adresinde yavaşlama / erişim sıkıntısı ve hatalar çıkabilir. Bildirmeniz halinde derhal düzeltilir,
* Özel SEO isteklerinizi, Sef link yapısını belirterek yarım saat içerisinde script hazır hale gelir ve kuruluma geçilir,
* Ana & Ara Güncellemeler ücretsizdir.
* Stok 15 'dir.
* Yeni güncellemeler "SEO" üzerine olacaktır.

Birkaç ay önce deneme için açmıştım ve birkaç hafta içerisinde 1600 indexi gördü. Daha sonra site ile ilgilenmemeye başladım ve gitgide düştü. Şu an sıfırdan kodlandığı için index sayısı her geçen gün düşecektir.

Ücret & Ödeme Bilgileri:
Tek Domain İçin: 100 TL
2 ve diğer domainler için: 75 TL 'dir.

Bankalar:
HSBC, Finans Bank, İş Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi

[+] DEMO

İletişim: PM ya da [email protected] (msn)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5