İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zayıflamak isteyenler

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
gma_Woman_071203_ms.jpg

Doktorların bile yaşamından ümidini kestiği 320 kiloluk ABD'li kadın, internet sayesinde zayıfladı. Günde 13 saat chat yapan kadın yemeği unutup 3 yılda 240 kilo verdi.

2004 yılında tam 320 kilo olan Nancy Makin'i görenler gözlerine inanamıyor. 3 yıl gibi bir sürede 240 kilo zayıflayarak bir mucizeyi gerçekleştiren ve 80 kiloya düşen 51 yaşındaki kadın bu başarısını internete borçlu olduğunu söylüyor. 3 yıl önce yaşamından doktorların bile ümidini kestiği Makin, "Bunalım geçirdiğim dönemde kız kardeşim bana bilgisayar hediye etti. Chat odalarında birçok insanla tanıştım. Günde 13 saat bilgisayarın başından kalkmadım. Yemek yemeği unutunca 240 kilo zayıfladım" dedi. İnternet tutkunu Makin, zayıflamak için ne bir diyet, ne de spor yaptığının altının çizdi.

www.nancymakin.com

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
vayy bee helal olsun o siteye de bende mi chat yapsam orada? biraz fazlam var :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginçmiş ama yinede tavsiye edilcek birşey değil.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki internet tehlikeli birşey, bilmeden 300 kiloluk birine aşık olan kaç kişi vardı acep :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bendede aynı, neyseki , günde birbuçuk saat yürüyorum.

26 kilo verdim , ama şimdi yine 7-8 kilo aldım..

çok dikkat etmek lazım....

Yazın sabah 7 den 10 a kadar yürüyordum, aksam da saat 8 den 11 e kadar donırdım ama kilo veremedim :(

Hep o çalışdıgım sirket yüzünden aldım kiloları günde 12 saat pc basında otur yemek ye sonrada kiloyu al Sonrada kara kara düsün nasıl verecem diye neyseki 90 ı daha gecmedim :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben spor salonuna başladım, çok şükür pek fazla kilo derdim yok 3-5 kilo verdimmi üçgenim haha :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kilo almak içinse playstation öneririm :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen bize takıl 1-2 hafta bak nası kilo alıyosun her gece kokoreç partileri, dürüm partileri :D

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru olanı yapmış yakında karaciğer yada böbrek iflası ile ölmesi kuvvetle muhtemeldir. Bekleyelim ve görelim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tiva Her perşembe akşam saatlerinde acıbadem köprüsünden geçiyorum. Bir kokoreç ısmarlarsın artık :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acıbadem köprüsündeki kokoreççiyi unutmayın, 10 metre yanımdaydı, şimdi kilometrelerce uzağımda kaldı

Sen bizim orda oturuyon demek :)

Hastasıyız o adamın ama nereye gitti ya? orayı tadilata aldılar çeşmeyi. Çok güzel yapıyor valla geceleri hep oradan alırdık. şimdi mecbur kadıköy adem usta ya da bostancı sahil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5