ehavuzmarket

1995 senesinde havuz mekanik ve havuz kimyaslları sektörü içerisinde başlayan ticari faaliyetlerimize 2000’de bodrumda kurduğumuz deva havuz markamızla devam ettik. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibimiz kısa sürede geniş müşteri kitlesine ulaşmamızı sağladı. Hızlı bir şekilde büyüme trendi yakalayan firmamız, daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla havuz ekipmanları satışını gerçekleştirdiğimiz ehavuzmarket.com sitesini hayata geçirdik.
Havuza dair ne varsa, ehavuzmarket.com’da
Havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları kapsamında a’dan z’ye tüm ürünleri bulabileceğimiz marketimizde, led havuz aydınlatma sistemleri,dezenfektan, havuz pompa çeşitleri, havuz temizleme robot ve filtrelerden oluşan zengin seçenekler yer almaktadır. Kaliteli ürün yelpazesini, en uygun fiyattan sunarak müşterilerimize avantaj sağlamayı ilke edinen şirketimiz, yüksek kalite uygun fiyat politikası kapsamında ürünlerini ücretlendirmektedir.
Kampanyalar politikası
Müşterilerine kampanya ve fırsatlar sunarak, bütçe dostu online alışveriş keyfi yaşamalarını sağlayan şirketimiz, maksimum fayda ve memnuniyeti gözetici hizmet anlayışıyla en iyi havuz ekipmanları tedarikçiniz olmayı hedefliyor.
Misyon ve vizyon ilkelerimiz
Şirketimiz, online alışveriş deneyimi arttırmak amacıyla hızlı hizmet vermeyi misyon değeri olarak benimsemiştir. Havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları kapsamında sunulan ürünlerin birinci sınıf kalite standartlarına uyumluluğunu sağlayarak, müşterilerine her zaman en iyisini ulaştırmayı ilke edinmiştir.
Firma vizyon değerlerimiz, her daha fazla kişiye ulaşmak ve hizmet kalitemizi daha fazla kişiye ulaştırarak, büyümektir.
Güvenli alışverişin adresi
Ehavuzmarket.com, müşterilerine güvenli online alışveriş deneyimi sunmak adına en iyi e-ticaret altyapısına sahiptir. Bu kapsamda, kredi veya banka kartıyla vereceğiniz siparişlerde SSL teknolojisiyle şifrelenmektedir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanında kayıt altında tutulmayarak, finansal güvenliğiniz sağlanmaktadır.
Havuz ürünleri fiyatları kapsamında ideal ücretlendirme tarifesi sunan şirketimiz, 2000 senesinde kuruldu. Yenilikçi yaklaşımlarla 21 yıllık bilgi ve birikimlerini online ticaret ile siz değerli müşterilerimize aktarmayı hedefliyor.
İsim
murat
Mesleğiniz
SELBEST MESLEK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst