ferdai kullanıcısının son içeriği

  1. F

    webmaster olmak

    WEB Tasarım: Herkesin katılarak kariyerinde internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. (Kurs ücreti: 1.000-1.750 (140 saat) Aylık maaş: 1.250-1.750 TL) bir sitede gördüm.webmaster bu mu web tasarım konusunda mı profosyonel?
  2. F

    webmaster olmak

    arkadaşlar yeni üye oldum.hayalimde webmaster olmak var. akşamlar ek iş olarak yapabileceğimi düşündüğüm bir iş. karadeniz teknik üniversitesi,tmyo bilgisayar programlama bölümü öğrencisiyim. puanım yetmediği için annem bu bölüme tercih yapmıştı. uzaktan eğitim nedir bilmediğimden gerek site...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst