chat ege.net sohbet

Trafik Polisi kullanıcısının son içeriği

 1. T

  2011 Hız Limitleri | Radar Cezaları

  Cezanın ne zaman yazıldığı önemli değildir. Önemli olan size tebliğ edilen tarihtir. Eğer size ulaştıktan 15 gün içerisinde yatırdıysanız, %25 indirimli ödemeniz gerekiyor. Size ulaşma tarihi ve cezayı ödediğiniz tarih arasında 1 aydan az bir zaman var ise, gidip itirazda bulunun. Yatırdığınız...
 2. T

  2011 Hız Limitleri | Radar Cezaları

  Ayrıca son çıkarılan kanunla Fiat Doblo, Ford Connect, Renault Kango, Wolswagen Caddy türündeki kamyonetlerin hız sınırları arttırıldı. İki yönlü karayollarında 85km/h, bölünmüş yollarda 100 km/h sınırına yükseltildi.
 3. T

  2011 Hız Limitleri | Radar Cezaları

  Şehir içinde hız sınırı 50 km/h dır. %10 luk sollama payı ile birlikte 55 km/h olur. Ama dediğiniz gibi insana biraz koyuyor:) Yinede şöyle düşünün. O hızla bir çocuğa çarpsanız, kurtulma ihtimali yüzde kaçtır? Oldukça düşük bir ihtimal. Nasrettin Hoca'nın dediği gibi " Eşeği sağlam kazığa...
 4. T

  Zorunlu Trafik Sigortası

  "Ya ne olacak " diye geçiştirmeyin. Sigortasız araçlar trafikten men ediliyor. Ayrıca bir kaza yaptığınızda, karşı tarafın hasarını, sigortanız yoksa cebinizden karşılamak zorunda kalıyorsunuz. Ben kaza yapmam demeyin. Kaza geliyorum demez.
 5. T

  Trafik İle İlgili Merak Ettikleriniz | Sormak İstedikleriniz | Soru & Cevap Bölümü

  Yeniçeri arkadaşımıza teşekkür ederiz. Sormak istediğiniz her türlü soruda yardımcı olmaya hazırız.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst