Genel

Logo Maker Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Logo tasarımı, son derece profesyonellik gerektiren işlerden biri olarak kabul edilmektedir. Geçtiğimiz yıllar içerisinde tasarım işlemleri sadece bilgisayarlar üzerinden yapılabilirken, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu işlerde artık mobil cihazlardan son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden logo tasarlamak isteyen kullanıcıların karşısına ise Logo Maker isimli mobil uygulama çıkmaktadır. Peki, geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan Logo Maker nedir, özellikleri nelerdir? Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları tarafından oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

 

Logo Maker Nedir?

Logo Maker, Iris Studios and Services firması tarafından geliştirilen mobil logo tasarım uygulaması olarak bilinmektedir. Söz konusu mobil uygulama sayesinde, akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, mobil cihazlarından son derece kolay bir şekilde logo tasarlayabilmektedir.

Logo Maker Uygulamasının Özellikleri

Iris Studios and Services şirketi tarafından geliştirilen mobil logo tasarım uygulaması Logo Maker özellikleri ile dikkat çekiyor. Mobil cihaz kullanıcıları, bu mobil uygulamayı kullanarak son derece kolay ve profesyonel bir şekilde logolarını tasarlayabiliyor.

Mobil uygulama içerisinde yer alan birtakım özellikler sayesinde kullanıcılar logolarına yazı ekleyebiliyor, çeşitli renk ayarlarını yapabiliyor ve logolarını istediği boyutlarda ayarlayabiliyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar logoların arka planlarını da değiştirebiliyor.

 

Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, mobil uygulama ile çeşitli 3D yazı efektlerini son derece kolay bir şekilde hazırlayabiliyor. Hazırlanan 3D yazı efektleri de istenildiği şekilde boyutlandırılabiliyor.

 

Dileyen kullanıcılar, mobil uygulama içerisinde oluşturduğu logoları dilediği yer de kullanabilirken dileyen kullanıcılar ise çalışmalarını son derece kolay bir şekilde kayıt edebiliyor ve paylaşabiliyor.

Logo Maker Ücreti

Geçtiğimiz yıllar içerisinde geliştirilen ve kullanıma sunulan mobil logo tasarım uygulaması Logo Maker fiyatı ile dikkat çekiyor. Standart özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden mobil uygulamayı kullanabilirken, Premium paketini satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 22,99 TL, yıllık ise 67,99 TL ödeme yapması gerekiyor.

 

Söz konusu mobil uygulamayı ömür boyu kullanmak isteyen kullanıcılar ise bir kereye mahsus 149,99 TL ödüyor. Logo tasarım uygulamasını ücretsiz bir şekilde denemek isteyen veya uygulamayı satın almak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilir.