Teknoloji

MSI Yeni Monitörü MSI Pro MP241 Tanıtımını Yaptı!

Oldukça popüler ve önemli teknoloji firmaları arasında yer alan MSI, düzenlediği etkinlikte yeni monitörünü kullanıcılara duyurdu. MSI PRO MP241 olarak adlandırılan bu cihaz, oldukça kusursuz yapısıyla göz kamaştırıyor.

İş ortamı için özel biçimde geliştirilen yeni monitör, IPS panel ile beraber tüm kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gayet profesyonel biçimde tasarımlanan yeni monitör, kullanıcıları için178 derecelik görüş açısı sunuyor. Şimdi hep birlikte tanıtımı gerçekleşen yeni cihazı detaylı olarak kontrol edelim.

MSI PRO MP241 Yeni Monitörün Özellikleri

Dünyada hatırı sayılır bir popülerliği olan MSI aracılığıyla tasarımı gerçekleşen yeni monitör MSI PRO MP241 özellikleri sayesinde kullanıcıların ilgisini kazanmayı başarıyor. Tam tamına 23,8 İnç genişliği bulunan cihaz, kullanıcıların karşısına 178 derecelik görüş açısı özelliği ile gelmeye hazırlanıyor.

Oldukça iyi düşünülmüş bir görüş açısı olan yeni monitör, 1920x1080p çözünürlüğü de sahiplik ediyor. Bütün bu özelliklerinin dışında IPS panel teknolojisiyle beraber satışa sunulacak olan yeni cihaz, tüm kullanıcılar için oldukça hassas görüntü kalite hizmeti veriyor.

Monitör bünyesinde kullanılan IPS panel vasıtasıyla daha canlı görüntülere erişebilen kullanıcılar, ayrıca ışıktan etkilenmeden kullanım gerçekleştirebiliyor. 7MS tepki süresiyle beraber satışa sunulacak olan monitör, 60Hz oranına da sahiplik ediyor.

Oldukça ince tasarımı olan yeni monitör, yer açısından da oldukça tasarruf sağlıyor. Üstelik program içinde kullanılan Display Kit özelliği ile tüm kullanıcılar aynı esnada iki türden farklı program kullanabiliyorlar. Monitörün bünyesinde D-Sub ve HDMI girişleri de mevcut.

MSI PRO MP241 Monitörün Çıkış Tarihi ve Fiyatı

MSI firması aracılığıyla tanıtımı yapılan yeni monitör MSI PRO M241 tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Gayet kusursuz özellikler bulunan bu monitör, 178 derecelik görüş açısı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Fakat bu yeni monitörün şuan için çıkış tarihi ve fiyatı henüz duyurulmadı.

2020 yılı içerisinde satışa sunulması beklenen cihazın ne kadar satacağı merak edilen konulardan bir tanesidir. Üstelik gayet güzel özellikleri bulunan yeni monitörün Türkiye için gelip gelmeyeceği konusu ise henüz belli değil. Fakat bazı duyumlara göre bu yeni monitör ülkemiz içerisinde de satışa sunulabilir.