Teknoloji

PlayStation 5 Fiyatıyla İlgili Yeni Sızıntılar Geldi!

Sony tarafından merakla beklenen yeni oyun konsolu olan PlayStation 5 Fiyatıyla İlgili Yeni Sızıntılar Geldi! Fiyatının ne zaman açıklanacağıyla alakalı yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre 10 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan State of Play etkinliğinden PlayStation 5 Fiyatıyla alakalı pek çok yeni detaylar ortaya çıkacak.

PlayStation 5 Fiyatıyla İlgili Yeni Sızıntılar Geldi!

Sony tarafından beklenen yeni konsol PlayStation 5 hakkında şimdiye değin öğrendiklerimiz çok sınırlı. Daha önce tanıtılan etkinlikte konsolun tasarımını gördük. Oyuncuların en merak ettiği konulardan olan fiyat, tanıtım tarihi ve erişilebilirlik detayları hala gizemini korumaya devam ediyor.

Daha önce edinilen pek çok sızıntıda PlayStation 5 fiyatı ve satış tarihine dair çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Şimdilerde ise yeni sızıntı haberleriyle tanınan Twitter kullanıcısı IronManPS5 yeni nesil konsol ile ilgili bazı iddialar ortaya atıldı.

Twitter kullanıcısı olan 4chan tarafından alınan ekran görüntüleriyle desteklenen iddialara göre Sony’nin bir sonraki State of Play etkinliği 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek. Bu noktada ise paylaşılan ekran görüntülerinde en çok dikkat çeken şey klip listesinde yer alan PlayStation 5 için sunum videolarının bulunması. Olan videolarda konsola bakış açısı, geriye dönük uyumluluk fragmanı, tanıtım fragmanı ve PlayStation 5 fragmanı gibi sunumlar olacak. Bu sunumda ayrıca PlayStation 5 konsolunun fiyatının da gösterilebileceği Sızıntılar arasında…

Burada şunu unutmayın ki 4chan sızıntıları çok güvenilir değildir. Bununla beraber sızıntıları gündeme getiren IronManPS5 adlı kullanıcının sicili pek iyi sayılmaz. Son bir kaç ay içerisinde de PlayStation 5’e dair bir çok paylaşımda bulunan kullanıcı, bu iddiaların pek çoğunda yanılmıştı.

Bu söylentilerin doğru olup olmadığı ile ilgili Microsoft ağustos ayında yeni açıklamalar gelince anlayacağız. Xbox Series X Etkinliği planlandığından ötürü konsol ile ilgili yeni sızıntıların geleceğini de biliyoruz. Yeni gelişmeler olduğu takdirde iyinet.com olarak sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.