Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S10 hangi özelliklerle geliyor?

Samsung Galaxy S10 piyasaya çıkmadı ama konuşulmaya başlandı bile. Galaxy S10 2019 yılının ikinci ayında piyasaya sürülebilir. Türkiye’de olduğu gibi diğer ülkelerde de Samsung’un yeni modeli Galaxy S10 hakkında çok fazla yazılıp çizilen yorumlar yer alıyor. Peki Samsung yeni telefonu ile piyasadaki beklentileri karşılayabilecek mi?

2019 yılının en çok merak edilen modellerinden biri olan Galaxy S10 Şubat ayında remen tanıtılacak. Tasarımın büyük ölçüde yeni ve farklı olması beklenen bu modelle ilgili kulis bilgiler de internette yer almaya başladı. Galaxy S8+ ile gönülleri fetheden Samsung’un Infinity-O tasarımı da çok konuşulacak gibi.  Merakla beklenen Galaxy S10 hangi özelliklere sahip olacak? Galaxy S10 ve S10 Plus hakkında Samsung firmasına yakınlığı ile bilinen bir internet sitesinde yeni modellerin konsepti ile ilgili bilgiler yer aldı.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Kaynağın aktarımına göre Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus’ın ön yüzünde çift kamera olacak. Zemine gömülü olarak tasarlanacak kameraların kalitesi hakkında bilgi yer almadı.  Samsung’un bu yeni modellerinde diğer hiç bir markada olmayan özelliklere yer vereceği öğrenilirken, bu özelliklerle ilgili detay verilmedi.  Güncel akıllı telefon haberleri ile ilgili tüm detayları iyinet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

N
  • N
    Nakliyat Yapanlar
  • 26 Ocak 2019
Ekibimize almayı düşünüyoruz. En son teknolojiyi kullanarak güzel ürün çıkarmışlar.
N