Akıllı Telefon

Samsung katlanabilir telefonlar 20 Şubat’ta piyasada

Güney Kore merkezli akıllı telefon devi Samsung sonunda merak edilen açıklamayı yaptı. Samsung katlanabilir telefonlar ne zaman piyasaya çıkacak? Akıllı telefon kullanıcıları neden katlanabilen telefonları almalı? Diğer telefonlardan ekstra özellikleri neler?

Akıllı telefonlarda yeni bir teknoloji olan katlanabilir akıllı telefonlar konusunda uzun zamandır çalışmalarını sürdüren Samsung sonunda tarih verdi. Bükülebilir telefon olarak da ifade edilen katlanabilir akıllı telefon için lansman 20 Şubat 2019 traihinde gerçekleşecek.

Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonlar

Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonlar

Samsung’un üzerinde önemle durduğu farklı teknolojilerin de yine aynı tarihte görücüye çıkarılacağı sanılıyor.

Güney Kore teknoloji haberleri Samsung’un yeni telefonu ile ilgili detay verdi. Telefonun ekran boyutunun 5-inç olması bekleniyor. Katlanabilirliği sayesinde 7 inç’e çıkarılabilecek ve aynı zamanda tablet olarak da kullanılabilecek.

Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonlar
Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonlar

Samsung katlanabilir telefonlarda kendi işlemcisi yerine Qualcomm’un Snapdragon 620 ve 820 işlemcilerini kullanmayı planlıyor. Türkiye’de ne zaman piyasaya çıkacağı merak edilen telefonla ilgili şimdiden Youtube videoları ile insnaların daha fazla bilgilenmesi sağlanmaya çalışılıyor.

R
  • R
    rk
  • 21 Şubat 2019
Bu web siteyi hayrete düşürüyor.
R