chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Sıra Bulucu

İyinet Sıra Bulucu (Limit : 1)

Google Sıra Bulucu

Google sıra bulucu sayfasından Google ve Yandex indexlerinizin pozisyonunu sorgulayabilirsiniz. İyinet sıra bulucu ile Türkiye’de en güvenli sıra sorgulaması yapabilir, sonuçları görebilirsiniz. İyinet misafirleri için şu anda sıra bulucu sorgulama hakkınız 1 olarak belirlendi. Üyeler, onaylı üyeler ve premium üyeler için Google ve Yandex sıra bulucu kullanımında limitler değişiyor. Siz de Google’da ilk sayfada mıyım, Google ilk sıraya gelebildim mi diye sorgulama yapma ihtiyacı duyarsanız kelime bulucu ile sıra sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Google sıra bulucu sayfasında yapacağınız sorgularısıra takip sayfamızdan her an izleyebilirsiniz. İyinet sıra bulucu sayfasında kelime takiplerini yapabilmeniz için iyinet üyesi olmanız gerekiyor. Google.com.tr ya da Google.com sıra sorgulama sayfamızı her zaman kullanmanız dileğiyle, iyi forumlar.

pngmind.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis
Üst