Teknoloji

Teknoloji haberleri milyonlar tarafından takip ediliyor

Teknolojinin hızla geliştiği ülkemizde iletişim vasıtalarındaki değişimin bir sonucu olarak teknoloji  haberleri de yakından takip ediliyor. Teknik bilgilerin, bilimsel buluşların ve gelişmelerin ayrıntılı olarak sizlere sunulduğu iyinet teknoloji haberleri  bloğunda bilimin hangi düzeyde olduğuna dair yapılan son dakika teknoloji haberleri ile siz de yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Telefon dünyasından gelişmeler,  innovasyon haberleri ve daha bir çok konuda sizleri kendine hayran bırakacak haberler için sayfamıza abone olabilirsiniz.  Sosal medya devi Facebook ile şirket ortağı Whatsapp ve Instagram ile ilgili son yayınlanan güncellemeleri ve bu güncellemerin neleri içerdiğini öğrenmek için sayfamızda kalın. Webmaster dünyasında özellikle Türk şirketlerin web dünyasına ve yazılım teknolojisine katkılarını iyinet webmaster forumundan takip edebilirsiniz. Dünyanın en interaktif uygulaması Twitter ile trend olmuş konularda da sizlere ulaşmayı amaçlıyoruz. İyinet twitter hesabımızı da takibe alarak forumdaki son gelişmeleri izleyebilir, dilerseniz de webtasarım üzerine yapılan ticarete ortak olabilirsiniz. Freelancer çalışanların uğrak mekanı olmaya aday iyinet, sizin de ek iş fırsatı bulabileceğiniz muazzam bir online platform.

Teknoloji haberlerinden edindiğimiz son bilgilere göre 2019 yılı teknolojide atılım yılı olarak anılmaya aday.  Çalışma hayatına giren robotların varlığı ile Boston Dynamics dünyanın gündemine oturdu. Ofis çalışanı olarak robotların sahneye çıkacağı yıl olması beklenen 2019 yılında Apple, Samsung ve Huawei gibi teknoloji devlerinin piyasaya sürecekleri yeni telefon modellerini de konuşuyor olacağız. Google tarafından geliştirilen yapay zeka asistanın varlığına henüz alışamamışken, Google’ın robotik teknolojiye bu yıl kazandırmayı planladığı çok gizli teknoloji de kamuoyunun merakını artırıyor.

Teknoloji haberleri Google aramalarında sadece Türkiye’de aylık 40 milyon aramaya ulaştı. Bu da Türklerin teknoloji merakını gözler önüne seriyor. Sadece teknoloji haberini merak etmek değil, teknolojinin gelişmesine ortak olmak için Türk teknoloji şirketleri de atılım yapmaya hazırlanıyor. Başta Akın Soft olmak üzere teknolojide kedinden söz ettiren onlarca Türk şirketi geleceğe emin adımlarla yürüyor. Teknoloji haberlerini ve hem dünyada hem de Türkiye’de tek noktadan takip etmek için iyinet teknoloji haberleri sayfasını takibe alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını ve Youtube  kanalını da takibe alarak gündeme gelen en son yenilikleri herkesten önce öğrenebilirsiniz.