Genel

Teröre bir şehit daha verdik; Pençe Kaplan’da bir şehidimiz var

Ülkemiz terör belası ile uğraşmaya devam ediyor; ülke için 40 yıllık bir sorun olan terör belası bizden can almaya devam ediyor. Devletimiz bu belanın kökünü kazımaya yemin etmişken terör bu kez bitecek; ülkemiz için hem ekonomik hem de manevi anlamda birçok yara açan terör örgütü sığınacak liman arıyor. Türkiye ise limanlarını da tek tek yakmaya devam ediyor. Ülkemiz ne zaman büyük bir harekâta başlasa hemen kuzey Irak’a sığınan bu hainleri yuvalarında boğmak için harekâta geçen Türk askeri şimdi kuzey Irak’ta teröre karşı savaş veriyor. MSB’den yapılan açıklamaya göre bir şehit daha verdik. İşte detaylar

Memleketin her karışı toprağında Mehmet kanı var

Türkiye öyle bir millete sahip ki, bu topraklar için hiç düşünmeden ölecek ve can alacak askerlerimiz var. Türk askeri denince bütün dünya önce bir saygı duyuyor ki bu bizim içinde büyük bir gurur anlamına geliyor. Bugün bir yiğit daha memleket diyerek can verdi; bu teröre kurban verdiğimiz kaçıncı şehit oldu bilinmiyor ama bunları kökten kazımadıkça daha çok ana ağlar.  Türkiye ilk önce kartal pençesi adlı operasyonla başladı, büyük bir operasyon olan kartal pençesi operasyonundan sonra herkes duracağımızı zannederken Türkiye kaplan pençe operasyonuna geçti ve yakın tarihin gördüğü en büyük operasyonlardan biri başladı.

Pençe kaplan operasyonu çok büyük

Türkiye’nin yaptığı kaplan pençe operasyonu gerçekten çok büyük bir operasyon olmakla birlikte, bütün düşmanlarında gözünü korkutmaya yetti. Türkiye bu operasyonlara başladıktan sonra, dünya da bir homurdanma başladı. Nedeni ise çok belli terörden beslenen bu hain devletler terör bitince, Türkiye’yi nasıl durduracağız diye kara kara düşünmeye başladılar bile. Bizler bu yola vatan aşkına baş koymuş insanlar olarak ülkemiz için her şeyi yapacağız.