Genel

Tesettür Giyimde Abiyenin Yeri

Tesettürlü kadınlar bir düğüne ya da bir törene katılırken abiye giymeyi tercih etmektedir. Özellikle tesettürlü abiye tercih edilmesinin en önemli sebebi ise hem dini değerler ile örtüşüyor olması hem de rahat olmasıdır. Bundan ötürü tesettür abiyeler diğer abiyelere oranla daha çok beğenilmektedir. Ayrıca tesettür abiye modelleri konusunda çeşitler gayet fazladır.

Tesettür abiye seçimi yaparken renk ve biçim önem arz etmektedir. Özellikle abiye seçimi yaparken vücut hatlarınızı belli etmemesine önem göstermeniz gerekiyor. Adı üzerinde tesettür abiye olduğu için, tesettüre uygun biçimde üretilmiş olan abiye tercihinde bulunmanız gerekiyor.

Tesettür Abiye Alışverişi

Tesettür Abiye Alışverişi yaparken çok fazla sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyoruz. Bunun asıl sebebi de günümüzde gelişen koşullar sebebiyle seçeneklerin çoğalmasıdır. Bireyler istediği fiyat aralığında, istediği şekilde ve istediği renkte abiye bulabilmektedir. Özellikle esmer tenli biriyseniz açık tonlarda tesettür abiye tercihinde bulunmanız gerekiyor. Eğer yalnızca fiyata ya da görünüme göre ürün tercihinde bulunursanız hata yapabilirsiniz.

Fiziğinize uygun olan tesettür abiye tercihinde bulunmalısınız. Mesela kilolu bir hanımsanız, prenses kesim abiye modelleri arasında tercih yapmamalısınız. A kesim tesettür abiyeler size çok yakışacaktır. Sadece kesim değil renge de dikkat etmeniz gerekiyor. Beyaz tenli biriyseniz elbette pembe tonları, beyaz tonları çok fazla yakışmayacaktır. Kırmızı ya da mor renk size çok yakışacaktır. Tesettür abiye alırken mutlaka denemelisiniz.

Tesettür Abiye Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettürlü giyinen kadınların dikkat etmesi gereken çok fazla unsur vardır. Bu unsurların en başında ise dini değerler olmalıdır. Modernleşme çağından etkilenmiş olan tesettür ne kadar etkilenirse etkilensin kendisinden taviz vermemesi gerekiyor. Sırf daha güzel görünmek başkalarının ilgisini çekmek için dini değerleri görmezden gelmeyin. Hem güzel olup hem de tesettürün hakkıyla yaşamak için çaba sarf edebilirsiniz. Sizlere her daim en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. Sizin zevkinize uygun abiyeleri, kaliteli kumaşları ve uygun fiyatlarıyla sizlere sunmaya devam ediyoruz.