Genel

Ücretsiz Borderlands 2 nasıl indirilir?

Geçtiğimiz haftalarda Grand Theft Auto  5 oyununu ücretsiz hale getirmesiyle dikkatleri çeken Epic Games, bu fırsatları her hafta düzenli olarak devam ettireceğini duyurmuştu. Şimdilerde ise Borderlands 2 adında oyunu içeren oyun ücretsiz oldu. Ücretsiz Borderlands 2 nasıl indirilir?

Ücretsiz Borderlands 2 indir

Epic Games Store da 460 TL değerinde olan Borderlands 2 oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu indirmek aslında çok kolay. Nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız eğer sizlere bilgi vereceğiz. Okumaya devam ederek siz de öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Borderlands The Handsome Collection nasıl indirilir?

Özellikle aksiyon, macera ve FPS tarzı oyunları seven kişiler için en iyi oyunlardan biri de Borderlands 2, 4 Haziran 2020 tarihi saat 18.00 a kadar Epic Games üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu pakette Borderlands 2’nin yanı sıra onlarca DLC paketine de yer verildiğinden bahsedelim. Bu paketler oyunu daha keyifli hale getirecek.

Ayrıca oyunun ücretsiz olarak kütüphaneye eklemek de oldukça kolay. Oyunu kredi kartı ya da banka kartı bilgisi vermeden edinebilirsiniz.

Epic Games, her hafta en az bir oyunu ücretsiz yapacağını söylüyor. Önümüzdeki hafta da bir oyunu ücretsiz yapacak. Tabii bu oyun şimdilik bilinmiyor.

Konuyla alakalı yeni bilgiler edindikçe  iyinet.com olarak sizlere bilgi vereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuyla alakalı belirtmek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak belirtebilirsiniz.