Teknoloji

Ucuz Drone Cihaz Piyasada

Özellikle birbirine hediye almak isteyenler için selfie çekimlerinin popüler olduğu dünyanın bütün ülkelerinde satışa sunulmak üzere iki Alman mühendis tarafından üretilen ucuz drone cihazlar piyasada…

Son derece iyi kameraları olan bu ucuz drone cihaz ile havadan çok güzel selfie çekimler yapabileceksiniz. Ülkemizde Selfie çekimler çok seviliyor. Ancak Selfie çekimler için kullanılan çubuklar, demode olma yolunda. Hem çok güzel hem de çok ucuz bir hediye almak isteyenler için tasarlanan Alman malı ucuz drone çok iyi bir hediye olabilir. Makinenin adı Drone X Pro olarak adlandırıldı. Hem çok hafif hem de Ultra Kompakt bir cihaz olan bu drone, yerdeki bir Android ya da iOs telefon tarafından kontrol edilebilir. Bisiklet hızında ilerlerken hareket halinde bile çok güzel çekimler yapabilen bu cihazla, çok eğlenceli vakit geçirmek mümkün.

Ucuz Drone Nasıl Uçuyor

Video ve resim çekmek için tasarlanan cihaz, yerden 30 m yüksekliğe kadar çıkabiliyor. Saatteki hızı da 20 km/h hıza ulaşabiliyor ki bu da size mükemmel açılar sağlayabilir. Son derece ekonomik, kolayca taşınabilen ve kullanımı çok basite indirgenmiş olan bu cihaz, Full HD kamera taşıyor. Boyutu itibari ile tüm el çantalarına sığabilen Drone, uygun yere geldiğİnizde çıkarıp gökyüzüne salabileceğiniz bir makinedir. Sadece telefonunuza indireceğiniz yazılımı da üzerinde geliyor. Makine ABS adı verilen özel bir plastik maddeden imal ediliyor. Dolayısı ile çok hafiftir ve uçması çok kolaydır.

Ucuz Drone Fiyatı Ne Kadar

Droneler pahalı cihazlardır ki fiyatları 400 dolardan başlar. Aynı fonksiyonlara sahip ama daha küçük olan Drone X Pro ise 40 dolardan satışa çıkarılacak. Çok uygun bir fiyat olan 40 dolara hediye olarak alınabilecek en iyi cihaz Drone X Pro… Bu cihaz, adını taşıyan internet sitesinden sipariş edilerek alınabilir.

F
  • F
    Fiever
  • 29 Aralık 2018
guzel
E
  • E
    ersin anday
  • 29 Aralık 2018
Türkiye piyasasında etkili bir cihaz olma yolunda dronlar ile işitme kaybı olan veya görme engelli vatandaşlar için bir proje yapılabilir
E