Sosyal Medya

YouTube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

En sevdiğiniz müzikleri internet harcamadan dinlemeyi kim istemez ki. YouTube Mp3 dönüştürme ve indirme işlemini yaparak bu işlemi yapmak mümkündür. Bu işlemi yapabilmeniz için kullanacağınız bazı programlar bulunmaktadır. Biz sizler için YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır? Sorunuzun cevabını vermek için bazı araştırmalar yaptık.
Pek çok kişi müzik dinlemek için bazı dijital platformları kullansa da YouTube platformunu kullanan kişi sayısı bir hayli fazla. YouTube üzerinden MP3 ile müzik dinlemek de mümkün. Sevdiğiniz müzikleri sadece internetiniz varken değil de internetiniz yokken de dinlemek istiyorsanız YouTube MP3 Dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlem ile istediğiniz müzikleri bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek internetsiz müzik keyfini sürdürebilirsiniz.

Sadece sevdiğiniz müzikleri değil de ders anlatımı, sevdiğiniz klipler gibi videoları YouTube MP3 dönüştürme işleminden geçirerek defalarca dinleyebilirsiniz. YouTube MP3 Dönüştürme işlemi için kullanacağınız uygulamalar ve programların yanı sıra çevrimiçi olarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İyinet.com olarak sizin için YouTube MP3 Dönüştürme adımlarını sıraladık. Siz de bu adımları uygulayarak istediğiniz müziği ya da videoyu indirebilirsiniz.

YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır?

  • Öncelikle, FLVTO internet sitesini açın.
  • Ekranın ortasında bulunan bağlantı çubuğuna indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini yapıştırın.
  • Dönüştür butonunun yanında bulunan açılır menüden MP3 formatını seçin.
  • Dönüştür butonuna tıklayın.
  • Youtube MP3 dönüştürme işlemi için bir süre bekleyin.
  •  Çıkan indirme ekranındaki İndir butonuna tıklayın.
  •  MP3 formatındaki dosyanız cihazınıza indirildi.

Yukarıdaki adımları eksiksiz uyguladığınız takdirde YouTube üzerinden istediğiniz müziği indirmiş olacaksınız. Video indirmek için ise MP3 değil de MP4 seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Keyifli dinlemeler.