İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3Maç Yaptı 17 Bin TL Aldı İşte "O" KUPON!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
23429.jpg

helal olsun adama....

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kim acaba bu biz 3 maç yapıyoz tek maçtan yatıyor verdiği parada zaten 10-15 tl birşey:ağla::ağla::ağla::p

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu adam bu kuponu tiyo almadan oynadıysa emin olun 17 bin 117 bin vermiştir şimdiye kadar çünkü bu şekilde oynanan kuponun tutması mucizeyle eşdeğerdir.

eğer tiyo almadıysa kombinasyon yapmış olabilir.bunu yapan bir bayi var burda adam tonla kazandığını legalpara ediyor tutturduğu kuponları cama asıyor.yüklü oynamak için yanına ortak arıyor.

mesela ortaya konan para 10bin lira imiş. . üç maç seçiliyormuş. çeşitli olasılıklı kombinasyonlar yapılıyormuş.

belki de içine doğdu oynadı bilmiyorum ama bu şekilde bir tahminde bulunmak için deli olmalı insan

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
zubar biz ona sistem diyoruz :D internetten oynasın tek tuşa bakar :D

Benim aldığım en yüksek rakam 600 tl ondada galatasaray maçıydı sanırım.Son maçımdı bi o takım bi öbür takım atıp duruyordu :D

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam Bence En Az İhtimal Verdiği Kupon Tuttu.

Bende Bikere Yanlıslıkla Farklı 2 Maça Oynamışım. :D 1 Milyarlık Olmus Yanlıslıkla Tek Maçtan Yattı Oda

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
zubar biz ona sistem diyoruz :D internetten oynasın tek tuşa bakar :D

Benim aldığım en yüksek rakam 600 tl ondada galatasaray maçıydı sanırım.Son maçımdı bi o takım bi öbür takım atıp duruyordu :D

fblimehmetin dediği gibi hocam.en az verdiği tuttu o da yüklü tuttu.

benim kasdettiğim sistem değil. fener-gs maçı ihtimalleri im 11 im 01 maç sonucu 0 maç sonucu 2 elimizde 4 ihtimal oldu. mutlaka bunlardan birisi olacak.

bunun gibi iki maçı daha bu şekilde kombinasyonluyoruz. elimizde 64 kupon oldu diyelim. bunların en az verenine en çok parayı en çok verenine de en az parayı ayarlayarak baıyoruz.

öyle olacakki kuponlardan birisi tuttuğunda anaparayı verecek .ben yapmadım. yapanı gördüm.

sadece ilk yarımaç sonucu değil gol v alt üst seçeneklerinde de yapılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5