İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$3,50 Kazanmak İsteyen Ödüllü Kategori Etkinliği #1

scorumtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fe3779c31e7f3b9e_1000

Aktif kullanıcılarını ödüllendiren blog platformu Scorum , biz Türk'lerin sporla iç içe yaşayan bir millet olduğumuzu göz önünde bulundurarak, Türkiye'de etkin olarak faaliyet göstermek istemektedir.

[MENTION=304]Try[/MENTION]ardim, [MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] ve [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] olarak #scorumtr ve diğer spor etiketlerini yaratıp Türkiye'de spor yazıları ve blogları, alanını daha da büyütmek için çalışmalar yapmaktayız.

Bunun içinde Türkiye'de spor bilgilerini , gözlemlerini ve duygu-düşüncelerini özgün bir biçimde paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

Etkinlik Konusu:

Scorum Türkiye olarak, yeni açılan bu platformda etkileşimi arttırabilmek için düzenli olarak kategori etkinlikleri ile, kaliteli içerikler üretmeye teşvik etmeyi planlıyoruz.

Günün Kategorisi : #boks

Boks hakkında bir yazı hazırlamanız gerekmekte.

Bu etkinliğe 1 kez katılabilirsiniz.

Bu etkinlikte kendi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi kendinize has şekilde yazınız.

Kopya içeriklere ve alakasız yazılara kesinlikle oy verilmeyecektir.

Kontroller @trcleaners tarafindan yapılacaktır.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?

Yazacağınız yazınızın altına #scorumtr etiketini yazınız. (sırası önemli değil)

Bu yazının altına etkinliğe katıldığınızı anlamamız için paylaştığınız yazının linkini ve Discord ID'nizi yorum olarak yazınız.

Kendi yazınızın yanına başlık olarak (Scorum Türkiye Kategori Etkinliği #1) 'ni ekleyiniz.

( Kendi yazınızın başlığı + (Scorum Türkiye Kategori Etkinliği #1) )

Bu yazıya oy veriniz ve [MENTION=304]Try[/MENTION]ardim , [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] ve [MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] hesaplarını takip ediniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5