İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ads by Yahoo!

L

loadmp3

Misafir
Bence rekabet artıcak paralarda bi değişim olmuyacak,
Çünkü madem adam rekabet ediyor gidip ucuz ve en kaliteli olan yere vericektir bu da doğal olarak sanırım fiyatların webmaster'e ödenen düşmesi demek oluyor...
Ama belkide kendi komisyonlarını bize vericekler, Ne olursa olsun MSN yaparsa reklam kodu almamak gerek :D Çünkü çok çakal bir firma Yani Microsof'un yan ürünü :) Adam lisans almıyoruz diye neler yapıyor buda yaparmı yapar belli olmaz.

T

The_Best

Misafir
Rekabet olan ortamda kalite de olur. Yahoo'nun bu olayı yapacağı belli idi. Bence hemen başvurun yoksa zamanında adsense nin ilk çıktığı dönemlerdeki gibi 1 ay beklemek zorunda kalırsınız, zaten şu aşamada yahoo'nun ilk olarak dikkat ettiği konu yasal içerikli fazla sayfa gösterimi.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkiye 'de host firmalari arasinda rekabet var bir ton host firmasi var kalite mi var ? kac tanesi kalite li ? Allah askina ...

Rekabetin artmasi reklam ucretinin dusmesi demektir. adsense nin 100 $ dedigine yahoo 80 $ diyecek yahoo nun 80 $ dedigine msn 50 $ diyecek reklamlar darma daginik olup dagilacak. Siteye adsense, yahoo, msn vs hepsini koyacaksin ki para kazanisin. O zaman da sitende reklamdan baska birsey olmayacak ...

Koaly gelsin.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Turkiye 'de host firmalari arasinda rekabet var bir ton host firmasi var kalite mi var ? kac tanesi kalite li ? Allah askina ...

Rekabetin artmasi reklam ucretinin dusmesi demektir. adsense nin 100 $ dedigine yahoo 80 $ diyecek yahoo nun 80 $ dedigine msn 50 $ diyecek reklamlar darma daginik olup dagilacak. Siteye adsense, yahoo, msn vs hepsini koyacaksin ki para kazanisin. O zaman da sitende reklamdan baska birsey olmayacak ...

Koaly gelsin.
adsense zaten rakip reklamların aynı sayfada kullanılmasına izin vermiyor, 3 ünü bir arada kullanmak imkansız olacak ,izin vermeyecekleri kesin

M

modachat

Misafir
Adsense saten kullaniyoruz. Yahoo nun zaten affilatte sistemi varki siz yeni bir ogreniyorsunuz ??

Kullanmayi dusunmustum sonra vazgectim Yahoo nun "OVERTURE" denilen bir sistem var affilate sistemi yuksek veriyor tiklamalara ama arastirmadim fazla.

En guzeli adsense :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
modachat' Alıntı:
Adsense saten kullaniyoruz. Yahoo nun zaten affilatte sistemi varki siz yeni bir ogreniyorsunuz ??

Kullanmayi dusunmustum sonra vazgectim Yahoo nun "OVERTURE" denilen bir sistem var affilate sistemi yuksek veriyor tiklamalara ama arastirmadim fazla.

En guzeli adsense :)
ewt var ama aylık 5 milyon arama ve 30 milyon gösterim olması lazım, o çapta bir siteniz olsa zaten ona ihtiyacınız olmaz, bireysel olarak kabul edilmeniz biraz zor, şirket olarak böyle bir siteniz varsa başvurun adsense premium veya overture farketmez, kimse ayrıca yeni öğrenmiyor, herkes biliyordur

M

mfk_1868

Misafir
o tarz sistemde kendiniz sozleşme yapıyorsunuz google veya overture ile.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
o sitedeki ufak bir ayrıntıya dikkatinizi çekmek istiyorum

I currently work at Yahoo! focusing on new mobile products. (The thoughts and opinions expressed on this blog are mine alone, and not necessarily those of my employer... blah, blah, blah).

-Russ
http://www.russellbeattie.com/notebook/about.html

yani kısa tercümesi yeni mobil ürünlere odaklı olarak Yahoo'da çalışan bir şahısın sitesi.. Yahoo içeriğe göre text reklamda dünyanın en büyüklerinden birisi olan Overture'u alarak bu piyasaya gireceğinin sinyalini zaten vermişti.

kumandan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bu yahoo publishere nasıl uye oluyoz kod felan bişey vermedi mail geldide baska bişey gelmedi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5