İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben diğer telefonlardansa 6600yı tercih ederim

Gonca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çünkü 6600 bütün programı hemen hemen çalışdırıyor. vodafone 840 war elimi sürmüyorum 6600 kulanırım herzaman :alkış:

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
6600'ı nereden buldun ? en son dedem kullanmıştı o telefonu , bazen antikacının önünden geçerken vitrinde görüyorum :)

Ben diyer telfonalrdan 6600 terci ederim
Ben diğer telefonlardan 6600'ı tercih ederim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
6600 zamanında deli kullanılıyordu 1500 lira verenler çoktu, bedava verseler kullanmam şimdi

E

Erturk

Misafir
e72.png

Olay budur...

E

Erturk

Misafir
Nokia N9 asıl olay budur:)

Şahsen açılır klavleli telefonları pek beğenmiyorum. Ayrıca Nokia artık Symbian dan vazgecmeli... 6600 ile cok guzel bir giriş yaptı akıll telefon piyasasına, epeyde tutuldu (4 sene 6630 kullandım mesela) lakin artık Symbian bence bitti. Android e gecerse ve LG gibi 1.2 Ghz işlemcili (Sanırım N9 da var bu ozellik) bir cihaz cıkartırsa tadından yenmez... Tabi görüntüsü ve boyutlarıda cok onemli.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
6600'mı kaldı piyasada yav :D

Oldu olacak 3310 kullanın :D

E

Erturk

Misafir
Abi ben yeni bi telefon almayı düşünüyorum. İnternet ihtiyaçlarımda da kullanabileceğim. e72 tavsiye eder misin ya da neyi tavsiye edersin?

Bu telefon çok acaip birşey... Maillerini tek tık ile alıyorsun. WLan'ı cok saglam. Ayrıca Q klavye olması super bir rahatlık. Interneti bosverdim Intranet e bile baglanabiliyorsun. Office programları pdf okuyucusu vs vs aklına gelebilecek bütün iş programları üzerinde geliyor. Navigasyonu mükemmel. Nokia Chat ile Msn dahil bütün anlık mesajlaşma hizmetlerinden birebir pc deki gibi yararlanabiliyorsun (goruntulu konusma hariç). ARAMA ozelliğini cok begeniyorum ayrıca. Kayıtlı 3000 tane mesajınız var diyelim. Garanti Bankası hesap numarası gonderildi msj olarak. Garanti yazıyorsun ve anında mesajı sana cıkartıyor. Bu sadece msj ile alakalı olan kısımdı. Aynı anda telefonundaki 10 dan fazla farklı yerde o kelimeyi arıyor. Ustelik Bing ve Google adaptasyonuda var. İstedıgın kelimeyi anında google de bulabiliyorsun. Evdeki bluetooth baglı pcinle mukemmel derecede bir baglantı kuruyorsun EV MEDYA ozelliğiyle. Not defteri süper, HP nin butun yazıcılarını destekliyor. Istersen yeni yazıcılarda tanımlayabiliyorsun...

Ne bileyim, daha bir ton ozelliği var. Anlayacagın gerçekten iş telefonu. Yapmadıgı yok ;) İki sıkıntısı var. 1. sertifika sorunu. Her programı desteklemiyor. O nedenle system hek yapman gerekiyor. Daha sonra aklına gelen butuuun programları kur calıstır sınırsız kullan ;)2. ise ekranı ufak. (320x240)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nokia n9 mu :S nerde hani:S n8 in modası ne zaman geçti :S c7 alın alacaksanız ben çok memnunum

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu telefon çok acaip birşey... Maillerini tek tık ile alıyorsun. WLan'ı cok saglam. Ayrıca Q klavye olması super bir rahatlık. Interneti bosverdim Intranet e bile baglanabiliyorsun. Office programları pdf okuyucusu vs vs aklına gelebilecek bütün iş programları üzerinde geliyor. Navigasyonu mükemmel. Nokia Chat ile Msn dahil bütün anlık mesajlaşma hizmetlerinden birebir pc deki gibi yararlanabiliyorsun (goruntulu konusma hariç). ARAMA ozelliğini cok begeniyorum ayrıca. Kayıtlı 3000 tane mesajınız var diyelim. Garanti Bankası hesap numarası gonderildi msj olarak. Garanti yazıyorsun ve anında mesajı sana cıkartıyor. Bu sadece msj ile alakalı olan kısımdı. Aynı anda telefonundaki 10 dan fazla farklı yerde o kelimeyi arıyor. Ustelik Bing ve Google adaptasyonuda var. İstedıgın kelimeyi anında google de bulabiliyorsun. Evdeki bluetooth baglı pcinle mukemmel derecede bir baglantı kuruyorsun EV MEDYA ozelliğiyle. Not defteri süper, HP nin butun yazıcılarını destekliyor. Istersen yeni yazıcılarda tanımlayabiliyorsun...

Ne bileyim, daha bir ton ozelliği var. Anlayacagın gerçekten iş telefonu. Yapmadıgı yok ;) İki sıkıntısı var. 1. sertifika sorunu. Her programı desteklemiyor. O nedenle system hek yapman gerekiyor. Daha sonra aklına gelen butuuun programları kur calıstır sınırsız kullan ;)2. ise ekranı ufak. (320x240)

Abi öyle bi anlattın ki kesin bundan alıyorum dedim :) nedense Android dokunmatik telefonlar nedense hep bir adım öndeymiş gibime geliyor ama anlattığına göre almaya değer bi telefon. O zaman aklımda bile olmayan e72'i de listeye alıyım :)

Zaman ayırdığınız ve açıklayıcı yorum yaptığınız için teşekkürler.

E

Erturk

Misafir
Valla su aralar bende Android'e dönmeyi düşünüyorum. Ama lanet olası E72 ye acaip hevesliydim. Cok feci alıştım. Bırakamıyorum da... Dokunmatik telefonlar bana biraz itici geliyor. Sanırım işimden dolayı... Devamlı ellerim kir pas içinde. o halde telefona dokundukça anası aglayacak :p Eğer E72 yi bırakırsam alacagım 2 telefon var. Ya LG Star. Yada Samsung Galaxy S. Bunlarıda degerlendirebilirsin... Şu an dünyanın en hızlı telefonu LG Star...

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla su aralar bende Android'e dönmeyi düşünüyorum. Ama lanet olası E72 ye acaip hevesliydim. Cok feci alıştım. Bırakamıyorum da... Dokunmatik telefonlar bana biraz itici geliyor. Sanırım işimden dolayı... Devamlı ellerim kir pas içinde. o halde telefona dokundukça anası aglayacak :p Eğer E72 yi bırakırsam alacagım 2 telefon var. Ya LG Star. Yada Samsung Galaxy S. Bunlarıda degerlendirebilirsin... Şu an dünyanın en hızlı telefonu LG Star...

Galaxy S'de favorilerim arasında ama LG Star ilk defa duydum aslında LG olması biraz itici gibi geliyor :) ama birkaç forum ve siteyi de araştırdım olumlu yorum yapmışlar. Yalnız fiyat konusunda net bi rakam göremedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5