İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger - Film Sitesi

Fabre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar.. Uzun cabalar sonucunda güzel bir tema yapmıstım daha dogrusu editlemistim ve blogger a uygun hala getirmistim. Blogger'ın TR de yasaklanmasından sonra hevesim kactı ve site ile ugrasmaz oldum. Bu yüzden bos bos durucagına satmaya karar verdim. Hit suan cok düsük yasak gelmeden önce tekil 4000 idi..

Ayrıca 2k Facebook Sayfasıda yanında ÜCRETSIZ..

Site - www.beyazperden.blogspot.com

Bilgiler
*Sitede toplam 750 film ve bu filmlerin künyesi + filmden 6 kare var.
*Sitedeki resimlerin hepsi özenle secilmis ve kalitelidir.
*PR degeri 1 dir.

İsteyene sadece TEMA & SABLON satılacaktır!

Ayrıca..

3 sene acmıs oldugum baska bir blogger sitemi yanında verriyorum. Hatta ve hatta bir de dizi sablonu veriyorum. Buda olmadı blogcuda Twiligth ı kasan bir site var PR2 onuda veriyorum. Baska birsey isteyen? Acil para lazım ilgilenin lütfen..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
http://www.blogger.com/content.g

ilk şikayette kapanır blog elinizde patlar...

Blogcu, blogger tarzı sitelerde telif hakkı olan şeyler açamazsınız, sorgusuz sualsiz kapatırlar blogu ilk şikayette, bilginize... Adli makamlara kadar yolu var bu işin, okuyun politialarını, uyarılarını...

Fabre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.blogger.com/content.g

ilk şikayette kapanır blog elinizde patlar...

Blogcu, blogger tarzı sitelerde telif hakkı olan şeyler açamazsınız, sorgusuz sualsiz kapatırlar blogu ilk şikayette, bilginize... Adli makamlara kadar yolu var bu işin, okuyun politialarını, uyarılarını...

Bu blog 2 senelik ayrıca siteyi alan kisi tasarım icin alacaktır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Her ne kadar illegal içerikli sitelere karşı olsam ve daniel1336 'ya katılsamda tema çok güzel olmuş söylemeden geçemeyeceğim. Sonuçta alacak olan kişinin iyice araştırıp alması gerekiyor. Ona bişey diyemeyiz. Ama ben bu temada takıldım kaldım. Elinde varmı kardeşim bu tema? Yada aldığın yeri söyleyebilirmisin?

Fabre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her ne kadar illegal içerikli sitelere karşı olsam ve daniel1336 'ya katılsamda tema çok güzel olmuş söylemeden geçemeyeceğim. Sonuçta alacak olan kişinin iyice araştırıp alması gerekiyor. Ona bişey diyemeyiz. Ama ben bu temada takıldım kaldım. Elinde varmı kardeşim bu tema? Yada aldığın yeri söyleyebilirmisin?

Temayı kendim editledim zaten bana ait.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5