İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Choreme Kullanıcıları Buraya

X

Xman

Misafir
Bakalaım iyinette benden başka Choreme tutkunu varmı, Choreme yi ilk tarayıcısı olarak kullananlar kimler.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Chorem kullanıyorum hepsinden iyi ben bir firefox delisiydim.. Bir bilgisayarda firefox yoksa önce onu indirir sonra internete girerdim.. Şuan crome aldı bunun yerini..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Stabilitesi yüzünden chrome tercih ediyorum çoğu zaman ama ie/ff olmadan yine olmuyor.

AntoL-Nyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 aydır kullanıyorum ve gerçekten çok hızlı verim alabiliyorum.

Sitelerin PR adresi gösteren eklentisi vs bişey olabilse daha güzel olucak belki vardır ama bulamadım. Bu yüzden de arasıra Mozilla'dan girip SİTENİN Altsayfaların PR değerlerine bakıyorum.

Yaşasın GOOGLE CHROME :)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
3 aydır kullanıyorum ve gerçekten çok hızlı verim alabiliyorum.

Sitelerin PR adresi gösteren eklentisi vs bişey olabilse daha güzel olucak belki vardır ama bulamadım. Bu yüzden de arasıra Mozilla'dan girip SİTENİN Altsayfaların PR değerlerine bakıyorum.

Yaşasın GOOGLE CHROME :)

Bahsettiğin eklenti Burada mevcut.

Bende Chrome kullanıyorum çoğu zaman oldukça hızlı

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar bu chrome firefoxun desteği ilemi çalışıyor yoksa alt yapısı kendininmi?

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bir webmaster'ın bilgisayarında bütün tarayıcılar olmak zorundadır. Benim favorim ise, mozilla firefox. IE'den hiç haz etmem.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
oPwvr3pEdm7ttaoAAAAASUVORK5CYII=
Alexa Traffic Rank
The Official Alexa Traffic Rank Extension, providing Alexa Traffic Rank and site Information when clicked.

PageRank Status - Sürüm: 3.0.4
Shows Google PageRank and Alexa Rank of the current web page, quick access to Whois, Alexa, backlinks and indexed pages.

4Vdr8YzYkagAAAABJRU5ErkJggg==
AdBlock - Sürüm: 2.2.2
AdBlock for Chrome! Blocks ads all over the web. Rated 4.5 out of 5 stars by our users!

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bilgisayarımda 2 tarayıcı kullanıyom biri firefox diğeride Chrome. Ben ie'ye tamemen karşıyım bi kere bana çok yavaş geliyo. Firefoxun eklentilerine hastayım. Chrome çok hızlı o yönünü seviyorum.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
choreme iyidir iyi,forumlarda zorlansam kullanırken :p

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
mozilla kullanıyordum ama son zamanlarda bi cinslik oldu mozillaya. 1 haftadır chrome kullanıyorum pişman değilim :D

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
akıllı webmaster chrome kullanmaz diyorlar digitalpointsde :)

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
İlk günden beri kullanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5