İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Hata Bildirim Adresleri

lodos2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimden geldiğince topladığım hata, sorun ve görüşlerinizi bildirebileceğiniz adresleri aşağıda topladım arkadaşlar. açıklamaları ile mevcuttur. yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Facebook Kredisiyle ilgili problem yaşıyorsanız.
Bu form, Facebook Kredileri ile ilgili sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri toplamamıza yardımcı olacaktır.

Profilinizi yanlışlıkla/istemeyerek sayfaya çevirdiğiseniz düzeltmek için.
Bu form, Facebook profilinizi sayfaya döndürdüğünüzde ve bundan vazgeçmek istediğinizde kullanıcağınız form olmalı.

Facebook Sayfaları Hakkında Geri Bildirim Formu.
Bu form, Facebook Sayfaları hakkında görüşlerinizi yada hataları bildirmeye yarayan formdur.

Facebook Uygulamalarınızı başka hesaba aktarmak için.
Developer hesabınız başka bir nedenle kapandı ve içindeki uygulamalar kaldı. işte bu iletişim adresi o uygulamaları başka hesaba aktarmak için kullancagınız form.

Anasayfanızda bazı şeyler doğru çalışmıyorsa
Eğer Haber kaynağınızda, yorumlarınızda, listelerinizde vs birşeyler çalışmıyorsa ayrıntılı bir şekilde anlatarak bu formu kullanabilirsiniz..

Eğer Haber kaynağınızda, yorumlarınızda, listelerinizde vs birşeyler çalışmıyorsa ayrıntılı bir şekilde anlatarak bu formu kullanabilirsiniz..

Facebook Sayfam Kapatıldı
Oluşturduğunuz Sayfa, Kullanım Koşullarımızı ihlal ettiği için kaldırıldı. Bu Sayfanın kurucusu olarak, yanlışlıkla kaldırıldığına inanıyorsanız, bizimle iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz.

Genel Öneriniz
Bir öneri göndermek için, lütfen bu forma bir konu başlığı ve detayları girin.

Duvarınız Boş Gözüküyorsa
Eğer Haber kaynağınızda, Sayfalarınızda vs duvarınız boş gözüküyorsa bu formu kullanın.

Bu Sayfaların Resmi Temsilcisiyim ve Sayfaların Birleştirilmesi Talebinde Bulunmak İstiyorum
Facebook yetkisi olmayan kullanıcıların açmış olduğu hayran Sayfalarını yöneticisi olduğunuz resmi Sayfayla birleştirmenize yardımcı olabilir.

Sohbet Bağlantı Kesintisi
Sohbet Bağlantı Kesildi yada Sohbet'te sorun yaşıyorsanız bu formu kullanın.

Fotoğraflar: Flash Yükleyiciyi Kullanarak Fotoğraf Yükleyemiyorum
Flash Yükleyiciyi Kullanarak Fotoğraf Yükleyemiyorum diyorsanuz bu form size yardımcı olucaktır.

Fotoğraflarla İlgili Hata Raporu
Fotoğraflarla İlgili Hata, Sorun, Bildiri yapmak isterseniz bu formu kullanabilirsiniz.

güncellenecektir. eklemek istediğiniz form adreslerini pm yada konuya yazarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5