İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Sitemize Tüm Getirisi Kendine Ait Sponsor

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar güzel bir site yaptım,baya emek verdim siteyi rayına koyduk anlıyacağınız şimdi sponsor arıyorum ama sitenin tüm geliri ona ait olacak nasılmı? Sponsor olan arkadaş herhangi bir reklam sitesi banneri veya şahsı bannerlerini siteye koyup yayınlatacaz yani reklam getirisinin hepsi kasasına gidecek,zaten reklam getirisine ihtiyaçım yok uzun zaman onun için bağış sitelerinin bannerleri eklidir bizim aradığımız sponsor sadece sitemizin tanıtımını yapacak zaten 700 800 tekil olan sitemizi 1500 lere 2000 lere çıkaracak gerçek ziyaretçi ile site hiti her geçen gün artıyor zaten sponsor olacak arkadaşın tam 1 yıl boyunca reklamları kesinlikle siteden kaldırılmyacaktır 1 yıl sonra ölmessek tekrar konuşulur umarım konuyu anlatabildim şimdi benim ile çalışacak arkadaşlar foruma yada bana pm yolluyabilirler isterseniz site hakkında biraz bilgi vereyim 3 yıllık bir domaindir 1 yıl önce siteyi kapatmak zorunda kaldım 4 aydır aktif şekilde umarım hayırlı olur bu fikirle ilgilide yorumlarınızı bekliyorum:))
site adresi:www.istekli.org
Pr: 1
Alexa:http://www.alexa.com/siteinfo/istekli.org#

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5